Волонтери організували зустріч на природі для закоханої пари на інвалідних візках (ФОТО)

Вчора, 11 червня, ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного благодійного фонду та допомозі небайдужих людей, у межах соціальний проект «родинне дозвілля», організували вже третю зустріч закоханої пари на інвалідних візках з різних інтернат них закладів Львівської області.

Нагадаємо, ще минулого року наші волонтери дізнались про цю дивовижну історію - вона - Тетяна, дівчина на візку з єдиного на Львівщині інтернату для жінок (КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок - інтернат"), він – Андрійко, хлопець на візку з Роздільського інтернату для чоловіків (КЗ ЛОР "Роздільський дитячий будинок - інтернат"). Їх розділяють декілька десятків кілометрів та різні заклади для неповносправних. Немаючи можливості зустрітись пара спілкується по телефону та через соціальні мережі. Однак, ГО «Розвиток Громади» переконана, - відстань та інші негаразди не можуть стати перешкодою справжньому коханню, тому постійно шукаємо можливість для їхньої зустрічі.

Отож, вчора, до дня народження Тані, на неї та її закоханого Андрія чекав романтичний пікнік на березі озера у м. Розділ. Окрім спілкування на природі пара також отримали чимало подарунків та смачних сюрпризів, а на завершення дня вони спільно висадила символічний кущ троянд, на знак своєї любові.

Щиро вітаємо Таню з її роковинами та дякуємо, усіх, хто відгукнувся та допоміг організувати зустріч закоханим #Творимо_добро_разом!