Вихованців Дитячого будинку №1 відвідала українська письменниця

У п’ятницю, 12 липня, представники ГО «Розвиток Громади» організували для старшої групи вихованців Сиротинцю, що по вул. Таджицькій, 23, зустріч із українською письменницею Юлією Чернінькою.

Окрім цікавих та повчальних історій пані Юля прочитала малюкам уривок своєї книжки «Лицар Смарагдієвого ордену». Дітям настільки сподобалась казка, що після читання усі разом почали гратись у лицарів та чарівних принцес. Для вихованців подібних дитячих закладів такі зустрічі завжди «ковток свіжого повітря», відтак пані Юля пообіцяла знову навідати малечу та розповісти їм нову цікаву історію.

Лицар Смарагдієвого ордену - це чарівна  історія, яка розповідає про 10-річного хлопчика Ярослава та його пригоди. Він вирушив у позачасову подорож до міста Люмберн, де на нього чекають карколомні пригоди. Злі чарівники, птеродактелі, привиди святики, підступні звірята нурсики, стародавні замки, магічні перевтілення та посвята в Лицарі ордену смарагдіїв. Підземна ріка Тисорія приховує в собі найстрашнішу таємницю міста - заморених Великим Магістром дітей. Аби діти все ж дізнались чи впорається звичайний хлопчик зі своєю місією та чи здолає він Великого Магістра та врятує дітей Люмберна, пані Юля залишила їм у подарунок дві книги, аби малятам читали вихователі.

Нагадаємо, вже близько двох років у Дитячому будинку №1 діє постійний гурток шахів для усіх бажаючих діток навчитись інтелектуальній грі. Проект реалізується за підтримки кафе «Глорія»

Фотозвіт – Олена Чернінька