У Брюховичах для дітей з інвалідністю провели фестиваль піци та морозива

Вчора, 15 серпня, , у НРЦ ім. Св. Миколая, що в Брюховичах, для учасників літнього інклюзивно-тренінгового табору ГО «Розвиток Громади» організувала чергове цікаве дозвілля.

 

Цього разу малечу з особливими потребами активісти потішили фестивалем «піци та морозива». Більше 40-ка учасників табору разом зі батьками не лише безкоштовно частували смаколики, ай мали змогу, завдяки майстер-класам,  навчитись та самостійно приготувати справжню італійську піцу і морозиво на будь-який смак.
 
Нагадаємо, літній табір організований колективом НРЦ ім. Св. Миколая для розвитку та реабілітації малечі шкільного віку з особливими потребами. Діти з інвалідністю знаходяться цілодобово під наглядом професійних вихователів, громадських активістів та психологів. Все заради того, аби вони отримали максимальні умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, а ще реабілітації та оздоровлення. А щоденне дозвілля та атракції для учасників табору другий рік поспіль організовують представники ГО «Розвиток Громади», що вже більше двох років постійно опікується вихованцями цього закладу. А вже завтра, 17 серпня, відбудеться офіційна церемонія закриття.

 

Щиро дякуємо усіх, хто допомагає організовувати відпочинок, навчання, реабілітацію та оздоровлення для дітей з особливими потребами.