У Івано-Франківську маломобільні люди разом із активістами ГО «Розвиток Громади» збирають кошти на пандуси

Люди із особливими потребами писали картини у рамках проекту «Такі різні – такі рівні». Захід провели активісти ГО «Розвиток Громади» спільно із БФ «Хребет» у громадському ресторані «Urban Space 100».  Для всіх охочих майстер-клас із живопису провів івано-франківський художник Ярослав Візнович.

Маломобільні люди взялися за пензлі, аби через прекрасне привернути увагу громадськості до нагальних проблем свого міста. Вони самотужки взялися зробити Івано-Франківськ більш комфортним для усіх жителів.

 

Картини особливих художників згодом будуть продані на аукціонах, а виручені кошти спрямовані на спорудження пандусів у громадських містах – театрах, музеях, лікарнях.

За словами учасників акції, Івано-Франківськ, ще недостатньо пристосований для людей з особливими потребами.  А вирішення проблеми поки не є пріоритетним завданням для місцевої влади.
  • Чиновники нашого міста практично не дбають про комфортне пересування. Рідко де можна побачити пандус, важко добратись не те що до  театру, навіть до магазину потрапити вдається не одразу, - жаліється Ірина, одна із учасниць проекту.
 

ГО «Розвиток Громади» активно закликає міську владу та усіх свідомих франківців не бути байдужими до проблем міста та підтримувати схожі ініціативи організації у майбутньому. Адже усі ми рівні і однаково заслуговуємо гідного ставлення.

Проект «Такі різні – такі рівні» успішно реалізовують у різних містах України. Невдовзі придбати особливе полотно й стати частинкою важливих змін зможуть і франківчани.
Щиро вдячні усім, хто підтримав проект та його учасників. Особлива подяка ТзОВ  Мистецька фірма «Форест Гамп».