У приміщенні театру імені Марії Заньковецької тепер є пандус

ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Такі різні – такі рівні» встановила пандус у приміщенні театру.
Тепер люди з особливими потребами без перепон зможуть потрапити на улюблену виставу. До сьогодні це було проблемою, адже театр не був обладнаний для комфортного пересування на візку.
  • Я дуже люблю мистецтво, особливо захоплююсь театром. На жаль, на виставах був нечасто. Складно було пересуватися в приміщенні театру. Неабияк зрадів, коли дізнався, що тепер є пандус. Вже обираю, яку б то виставу переглянути найближчими днями, - ділиться Богдан Волошин
«Такі різні – такі рівні» - проект, в рамках якого інваліди-візочники самотужки намагаються зібрати кошти на спорудження пандусів у громадських місцях. Особливі люди за допомоги професійного художника пишуть десятки чудових картин. Усі ці особливі полотна виставляються на продаж, а виручені кошти підуть на встановлення пандусів у лікарнях, театрах, музеях ті ін. До ініціативи долучилися візочники з Трускавця, Стрия, Борислава, Івано-Франківська, Тернополя.
Чимало полотен вже можна придбати. Їх експонують в чотирьох точках у Львові:
·         Гарнізонний храм апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11).
·         "Леополіс" - готель (вул. Театральна, 16).
·         "Далар" - ресторан грузинської кухні (пл. Ст. Яворського, 1).
·         "Мафія" - сімейний ресторан(пр. Шевченка,7, пл. Ринок, 39).
 
Громадська організація встановлює пандуси в місцях, де найважче потрапити візочнику, тим самим робить пересування містом для маломобльних людей комфортнішим та зручнішим.
На картини можна подивитися тут  -  http://rozvytok-hromady.com/hariacha-podiia/kupy-osoblyvu-kartynu