У рамках проекту «Такі різні-такі рівні» у Львові встановили ще один пандус

У Львові зявився ще один пандус. Цього разу завдяки зібраним коштам проекту «Такі різні-такі рівні» необхідне обладнання для людей з особливими потребами встановили у Дитячому поліклінічному відділенні 1-ї міської клінічної лікарні.

ГО «Розвиток Громади» продовжує піклуватись про людей з особливими потребами. Громадські активісти постійно дбають про маломобільних людей та намагаються полегшити їм життя. Тепер особливі дітки можуть без перешкод отримати професійну лікарську допомогу . Завдяки проекту «Такі різні-такі рівні» активісти ГО «Розвиток Громади» зібрали кошти та встановили пандус у дитячій лікарні, що на вулиці Хімічна, 7 а.Соціальний проект «Такі різні – такі рівні» спрямований на допомогу особливим  людям.   За допомогою професійного художника люди з інвалідністю малюють картини, а виручені з продажу цих картин гроші йдуть на облаштування будівель пандусами.

Отримання допомоги для візочників є дуже важливим. Та, на жаль, не в кожній лікарні чи інших потрібних закладах є встановлені пандуси. Громадські діячі ГО «Розвиток Громади» проводили моніторинг місць, які є найнеобхіднішими для особливих людей. Виявилося, що більшість з них не пристосовані для візочників. Тож активісти і надалі продовжуватимуть проект «Такі різні – такі рівні» та облаштовуватимуть місто такими важливими для людей з інвалідністю пандусами.

Нагадаємо, у рамках проекту «Такі різні – такі рівні» у Львові вже встановили 3 пандуси: у театрі ім. М. Заньковецької, у школі № 72 та у будинку на вул. Йосипа Сліпого.