У Львові стартував проект «Такі різні – такі рівні»

Люди з особливими потребами у центрі Львова намалювали картину, яку планують продати на аукціоні, а виручені кошти спрямувати на встановлення пандусів.

Мистецька акція відбулася 15 вересня на проспекті Шевченка (біля пам’ятника В. Івасюку). Під відкритим небом люди на інвалідних візкам під керівництвом художників арт-студії «Шухляда»  малювали масляними фарбами міський пейзаж рідного Львова. Автори проекту, активісти ГО «Розвиток Громади»,  цим  заходом  мали на меті привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами.

«Наша громадська організація проводить активну роботу з людьми з інвалідністю, ми реалізовуємо чимало проектів, спрямованих на допомогу  неповносправним, також організовуємо для них цікаве дозвілля. Сьогодні це наш пілотний проект «Такі різні – такі рівні», який в подальшому буде проводитися і в інших містах України.  Малюючи картини, люди на інвалідних візках мають можливість проявитись в мистецтві та долучитися до благодійної справи, адже в подальшому їхні роботи продадуть  на аукціоні, а кошти використають на встановлення пандусів», - повідомляє активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк.

В акції взяли участь четверо осіб на інвалідних візках.  Незважаючи на відсутність досвіду у малюванні, вони впевнено почали наносити фарби на полотно.  Контролювала процес митець  арт-студії «Шухляда» Олександра Титинюк. Спільними зусиллями художники завершили картину менше, ніж за три години. 


Полотно із зображенням Львова буде виставлено на продаж у ресторані «Мафія», що знаходиться на проспекті Шевченка.  Нагадаємо, що отримані кошти будуть спрямовані на встановлення пандусів. Подібні мистецькі акції за участі людей з особливими потребами активісти «Розвитку Громади» планують в скорому часі провести в Тернополі  та Вінниці.