«Такі різні – такі рівні» знову завітали до реабілітаційного центру на Хуторівці

Активісти ГО «Розвиток Громади» під керівництвом Андрія Федуняка, вправного майстра пензля та акварелі подарували людям з інвалідністю  мистецький відпочинок, море натхнення та приємних емоцій.

 
Уже вдруге діячі ГО разом із талановитими людьми, які здобувають освіту та оздоровлюються у Львівському міжрегіонального центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів малювали  картини  у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».
 
Учасники проекту  створили зовсім різні картини, кожен пензликом на полотні виводив лінії своєї фантазії та мрій. Пані Оксана тоненькими лініями малювала  деталі пасхального натюрморту, на якому причаїлися пасочки та інші великодні смаколики. Юному художнику Антону до душі припала золотобарвна осінь із лісовою річкою , стрункими берізками - сестричками та чистим безхмарним небом. Митець Дмитро обрав собі за ескіз літній натюрморт на якому зібрався чи не весь городній бомонд.  Пані Ірина до останнього тримала у секреті таємницю свого малюнку і лише в кінці зізналася, що спробувала втілити у життя  авторський концептуальний задум.  А от на мольберті  активіста ГО «Розвиток Громади» пана Андрія  розквіт синьоокий пейзаж старогрецьких розвалин. 
  • До роботи необхідно підходити із натхненням , малювати так, як відчуваєш. Інколи навіть відкидати художні та академічні канони, тоді картина вийде щирою та пронизаною теплом, - розповідає  Андрій Федуняк.
Уже за дві години кропіткої праці картини були готові і учасники проекту тішилися результатом та з щасливими  очима милувалися  своїми шедеврами.
  • Відверто кажучи, я вперше малюю акриловими фарбами, але можу  впевнено сказати, що мені сподобалося. Я вважаю, що найкращі картини виходять тоді, коли ти твориш спонтанно: сів та намалював. Проте, не варто забувати, що найкраща картина  ще не написана, адже до ідеалу треба постійно прагнути, - ділиться враженнями та досвідом Антон, учасник проекту.
Загалом, цього разу  учасники проекту намалювали 5 картин, які долучаться до проекту «Такі різні – такі рівні» та будуть виставлені на продаж на благодійному аукціоні, кошти з якого підуть на встановлення пандусів.