«Такі різні – такі рівні» влаштували творчу акцію в Тернополі, мета якої встановлення пандуса

У рамках проекту «Такі різні – такі рівні» 23 листопада діти і дорослі з особливими потребами писали картини. Полотна згодом виставлять на аукціон.

Десятеро творчих особистостей, які мають якісь фізичні особливості, зібрались у Тернопільському краєзнавчому музеї аби проявити свої емоції та таланти на полотні. В цьому їм допомагав активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк спільно із співорганізатором Мирославою Денисюк.Спробували себе у новому амплуа двоє дорослих на візках – Олександр та Наталія.  Наталя довела, що талановита людина – талановита у всьому. Вона віртуозно грає на скрипці та своєю мелодією вміє зачепити найпотаємніші струни кожної душі. Яскравий внутрішній світ дівчина намагалась відтворити і фарбами. Також малювали на полотні п’ятеро дівчат із вадами слуху та троє хлопців з обмеженням опорно-рухового апарату.

Після творчої акції  задоволених учасників почастували піцою та смачним десертом.

Ці особливі полотна 27 листопада стануть лотами благодійного аукціону в арт-барі «Коза» у Тернополі. Саме від зібраної суми залежить, де і який облаштують пандус.


Нагадаємо, що проект стартував 15 вересня на проспекті Шевченка біля пам’ятника В. Івасюку. Тоді під відкритим небом люди в інвалідних візках під керівництвом художників арт-студії «Шухляда»  відтворювали масляними фарбами урбаністичні пейзажі Львова.

Таким чином особливі люди можуть зарадити собі самі та відчути свою важливість для суспільства, а не чекати допомоги зі сторони.

Багато позитивних емоцій отримали всі учасники проекту. Завжди приємно опанувати щось нове та, на перший погляд, таке складне. Тим пак, якщо робити це заради спільної мети.