БФ «Розвиток Громади» допоміг тренінговому центру «Дім самостійного життя» відновити пандус

Коштом благодійного фонду «Розвиток Громади» у тренінговому центрі транзитного підтриманого проживання для людей на візках вдалось реконструювати пандус, який був викрадений ще минулого року невідомими особами.Металеву конструкцію, що зловмисники пошкодили та викрали було замінено на бетону основу, яку покрили плиткою. За для цього БФ «Розвиток Громади» виділив 8 тис грн.

Зараз держава покриває нашому центру лише комунальні послуги, а перебування пацієнтів та зарплати працівниками фінансуємо коштом спонсорських внесків. Тому допомога БФ «Розвиток Громади» була вкрай необхідна нам. Адже додаткових коштів на встановлення нового пандусу ніхто не передбачав, - розповідає  керівника програми «підтримане проживання» Людмили Аннич


Нагадаємо, у тренінговому центрі «Дім самостійного життя» люди з інвалідністю на візках, якими опікуються рідні, проходять двотижневу програму аби адаптуватись до умов самостійного життя. Щомісяця центр приймає близько чотирьох таких пацієнтів. Відтак у приміщенні повинно бути щонайменше два повноцінних виходи для людей на інвалідних візків.