«Такі різні – такі рівні» в Бориславі

У Міжнародний день людей з особливими потребами Трускавецький осередок  ГО «Розвиток Громади» із дітьми написали п’ять картин в рамках проекту «Такі різні – такі рівні»

 

Та цій події передував похід дітлахів у Трускавецький дельфінарій «Оскар».  Безліч вражень та позитивних емоцій хвилею накрила усіх присутніх.
  • Я ще ніколи не бачила дельфінів, хіба що на картинці в книжці. Вони такі великі і слухняні. Шкода, що не можна було стрибнути і поплавати разом з ними, - поділилась мала Марічка
Набравшись натхнення, діти повернулись до школи у Борислав, де почали малювати картини. Десятеро дітей взялись показувати свої емоції на полотні. Не все вдавалося, але їм допомогав активіст ГО «Розвиток Громади», художник Андрій Федуняк.   Врешті дітлахи залишилися  задоволеними своєю працею.

  • Було страшно почати. Я ще ніколи не малював такими фарбами справжню картину. Але коли нарешті доторкнувся пензлем до полотна, то руки наче самі знали як потрібно. Я дуже задоволений сьогоднішнім днем і мені дуже сподобалось малювати, - розповідає Олежик
Гарним продовженням дня був виступ  музичного колективу ГО «Цвіт нації», де діти слухали українські пісні під гру на гітарі.

 

Частування для усіх організувала інтернет-спільнота  «Типовий Борислав». До речі, завдяки заклику у соцмережах адміністратора про проведення такого заходу, близько 25 людей зголосились спекти торти, печиво та інші смаколики, щоб потішити малечу.

День пройшов неперевершено. Таке задоволення приносять щирі усмішки дітей, саме вони додають сили для подальшої роботи.

Спонсорську підтримку заходу надали Володимир Голобутовський, Тарас Матолич, Михайло Щербанік, Андрій Остапчук.
Інформаційно сприяли видання «Нафтовик Борислава» та інтернет спільнота «Типовий Борислав» ( 5000 підписників).