Проект «Такі різні – такі рівні» нині у Новояворівську

Сьогодні, 25 листопада, один із проектів ГО «Розвиток Громади»  відбувся в Новояворівську за сприяння місцевого осередку
 
Двоє особливих дівчат – Діана та Ірина зголосились спробувати себе в чомусь зовсім новому для них. Жодна не малювала до сьогодні на мольберті, хоча дуже кортіло. Писали дівчата з особливими потребами місцеву греко-католицьку церкву. Діана та Ірина з ентузіазмом наповнювали спочатку порожнє полотно фарбами. Вже незабаром вималювалась картина, яка зачаровує.  З кожним дотиком пензля вона ставала об’ємнішою, чіткішою, довершенішою.

 
 
  • Я б ніколи не подумала, що своїми руками можу створити таку красу. Отримала багато позитивних емоцій і знайшла для себе ще одне гарне заняття, - ділиться учасниця проекту Ірина.
 
Це була спільна картина для обох. Кожна додавала частинку своєї індивідуальності, характеру, власного бачення зображуваного. В результаті полотно вийшло  емоційнонаповненим та цікавим.
 
  • Забудьте про страх, малюйте так, як ви це відчувайте, отримуйте задоволення від процесу і тоді картина, яку ви побачите вам сподобається, - наголошував активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк, який допомагав у малюванні.
  
 
Нагадаємо, що кілька днів тому проект «Такі різні - такі рівні» відбувся у Тернополі, до того картини малювали у Львові. Його мета - встановлення пандусів за виручені кошти з продажу намальованих картин на благодійному аукціоні.