Всеукраїнський проект «Такі різні – такі рівні» від ГО «Розвиток Громади» пройшов і в Стрию

Соціальну естафету Стрийський осередок ГО «Розвиток Громади» перейняв у колег з Новояворівська. 1 грудня у приміщенні виставкової зали музею «Верховина» люди з обмеженими можливостями творили на полотнах.

Щоб художники аматори впорались із завданням їм допомагали  професійні володарі пензля, активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк та стрийський художник Ігор Мельник. Під час творчого процесу в залі панувала особлива атмосфера. Кожен з учасників був занурений у власний світ емоцій та відчуттів. Здавалось що люди, які вперше сіли за таку роботу пишуть картини вже давно.

Кожен обрав свою тематику. Лівша Ярослав відтворював неймовірний краєвид Карпат, Тетюцька Тетяна зібрала у вазу розкішний букет тюльпан, а Смірнова Ірина відкрила своє бачення космічного неба. Гарного настрою добавляла і музика, яка супроводжувала весь творчий процес у залі. Працівниця музею Марія Медюх подарувала організаторам проекту та учасникам чарівні мелодії українських колядок.


За словами стриського художника Ігоря Мельника такі проекти це чудова нагода розкрити прихований потенціал людей, які мають певні фізичні обмеження і в такий спосіб залучити їх до активного громадського життя. Проект «Такі різні – такі рівні» став для нього відкриттям та ідейним основоположником, щоб і надалі проводити майстер класи для людей та дітей з обмеженими можливостями.

По завершенню дійства присутні побачили три особливі витвори мистецтва «Природа Карпат», «Космічний зорепад», та натюрморт «Квіти з-під мого вікна». Всі залишились задоволеними, а результат творчої співпраці стане відомим після проведеного аукціону де особливі полотна виставлять на продаж. За виручені кошти будуть встановлені пандуси для інвалідів.

Нагадаємо, що проект «Такі різні-такі рівні» стартував 15 вересня у Львові на проспекті Шевченка біля пам’ятника В. Івасюку.  Згодом такий провели у Тернополі та Нововорівську.