Продовжуємо збирати листи дітлахів до св. Миколая

У межах проекту «Подарунок від Миколая», учасники ГО «Розвиток Громади» » реалізують листи-прохання від маленьких сиріт, а також дітей учасників АТО та малечі із малозабезпечених сімей. Цього разу, 6 листопада, ми побували у Сколівській школі-інтернаті та отримали 42 листи від її вихованців.

Цьогоріч «Подарунок від Миколая» охопить: Школу-інтернат №2, дитячий будинок №1, Брюховицький навчально-реабілітаційний центр святого Миколая, Роздільський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків, а також малозабезпечених дітей Львова, Стрия та Брюхович та дітей загиблих Героїв міста Лева. Загалом, більше чотирьохсот малюків писатимуть листи та чекатимуть на чудо.
 
Нагадаємо, окрім Сколівського, громадівці побували уже в двох інтернатах: Львівському дитячому будинок №1та школі-інтернаті №2. Діти пишуть листи до Святого Миколая, надалі ми їх передаємо небайдужим людям, організаціям та підприємствам, щоб виконали прохання малюків. 

ГО «Розвиток Громади» закликає усіх небайдужих долучатися до проекту. Ви можете як виконати конкретні прохання у листах певної кількості дітлахів так і/або придбати необхідні товари із загальних списків: фрукти, солодощі, канцелярське приладдя та речі першої необхідності тощо.