Куток Добра допомагає долати недугу малечі з дитячої лікарні на Орлика

Сьогодні, 31 жовтня, учасники ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду, вкотре завітали у Куток Добра, що у ІІ відділенні педіатрії Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

На жаль, зараз у дитячому відділенні педіатрії проходять лікування аж 27 дітей (діагнози різні: пневмонія, гострий бронхіт тощо). Аби підтримати малечу та подарувати позитивні емоції, що сприяють швидшому одужанню, Ми вкотре завітали у спеціалізовану кімнату відпочинку та розваг при медзакладі. Вже за традицією окрім вручення подарунків: канцтоварів, дитячих іграшок та книги, гарно проведи час із дітьми граючи у розвиваючі ігри.


Вже найближчим часом планується ще одна зустріч з маленькими пацієнтами «Кутків Добра». Також, нагадуємо, усі ці спеціалізовані дитячі кімнати відпочинку потребують постійного оновлення асортименту іграшок, книг та канцтоварів. Хто бажає долучитись та допомогти реалізовувати соціальний проект звертайтесь за телефоном: +38(068) 492-60-26 (Софія). Творимо добро разом!