Учасниці «Міс Львова» відвідали Кутки Добра

Вчора, 13 червня, учасниці конкурсу краси «Міс Львів» разом із активістами ГО «Розвиток Громади» відвідали дві кімнати відпочинку та розваг для маленьких пацієнтів у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. Нагадаємо ГО «Розвиток Громади» відкрили уже вісім таких «Кутків Добра» на Львівщині.
 


Аби підтримати діток, що проходять лікування у Львівських медзакладах, з 2016 року ГО «Розвиток Громади» почала відкривати та наповнювати іграшками, книгами, канцтоварами та різноманітних дитячим приладдям спеціальні кімнати - «Кутки Добра», де маленькі пацієнти разом із батьками можуть побавитись та відволіктись від лікування.
Цього разу наші активісти навідались разом із учасницями конкурсу «Міс Львів» у два «Кутки Добра» в 2-му та 3-му відділені педіатрії у дитячій лікарні, що на Орлика. Діткам, що нажаль проходять там лікування, передали фрукти та канцтовари. А ще усі учасниці конкурсу краси передали гарний настрій маленьким пацієнтам, адже більше години разом з ними збавлялись різними дитячими іграми.
 

Вже найближчим часом планується провести подібну акцію підтримки «Кутків Добра». Адже, наразі, усі ці спеціалізовані дитячі кімнати відпочинку потребують оновлення асортименту іграшок, книг та канцтоварів. Хто бажає долучитись та допомогти реалізовувати соціальний проект звертайтесь за телефоном: +38(068) 492-60-26 (Софія). Творимо добро разом!