У «Кутку Добра» з’явився новенький телевізор

Нову плазму завезли активісти ГО «Розвиток Громади» та дует «VlaTar» у «Куток Добра», що знаходиться у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. Кошти на покупку зібрали на благодійному вечорі.

Завдяки гостям, що були присутні на благодійній вечірці «Дует VlaTar збирає друзів» організаторам свята вдалось зібрати близько 15 тисяч гривень. Частину коштів витратили на обновку у «Кутку Добра». Новий плазмовий телевізор від сьогодні зможе тішити діток і розважати їх. Тепер малеча переглядатиме цікаві мультики на величезному екрані і забуватиме про лікарняні будні. За решту зібраних грошей організатори планують закупити катетери.

Спільними зусиллями, разом з активістами ГО «Розвиток Громади», нам вдалося зібрати на вечірці доволі велику суму коштів. Ми  дуже раді, що долучилися до проекту «Куток Добра». Це дійсно важливий і потрібний проект. Діти, які перебувають у лікарнях, виснажені важкими буднями, а ігрова кімната хоч трошки їх розвеселяє. Ми всі були дітьми і знаємо як цікаво переглядати мультфільми. Тепер малюки, що лікуються на Пилипа Орлика будуть дивитися те, що їм подобається на великій плазмі, - розповідає Тарас Ярешович, учасник дуету VlaTAr    


Нагадаємо, «Куток Добра» - облаштована активістами ГО «Розвиток Громади» ігрова кімната у дитячих лікарнях. У цьому місці маленькі пацієнти можуть бавитись, переглядати мультики та відпочивати від щоденних неприємних процедур.