Перший «Куток добра» відкрили у чорнобильській дитячій лікарні

Сьогодні, 31 березня, громадська організація «Розвиток Громади» відкрила перший «Куток добра».

В Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (вул. Дністерська, 27) відбулось офіційне відкриття спеціально обладнаної кімнати для діток. Сьогодні у неврологічному відділенні справжнє свято, малечу розважали аніматори. Посіпаки не дали сумувати нікому, танцювали, надували повітряні кульки, робили кумедні знимки разом з дітьми. А майстри «Дитячої школи народних мистецтв» підготували для маленьких пацієнтів захоплюючий майстер-клас.


-    Знаю з власного досвіду, як сумно в лікарняній палаті, саме тому виникла така ініціатива. Хочеться розбавити сірі будні малюків. Зараз дуже приємно спостерігати за веселими дітьми і розуміти, що все вдалося, - коментує куратор проекту Назар Бай.


На відкритті був присутній заступник головного лікаря з медичної частини Зиновій Іваськевич. Лікар висловив слова вдячності на адресу громадської організації «Розвиток Громади».

- Діти в лікарні, особливо в неврологічному відділенні, вимагають особливої уваги. Такий куточок буде сприяти їхньому одужанню, – зазначив Зиновій Романович.


«Куток добра» це особливе місце – кімната, де малеча матиме змогу проводити дозвілля та відволікатись від лікарняних турбот.