На Львівщині тепер 9-ть «Кутків Добра»! (ФОТО)

У п’ятницю, 13 вересня, ГО та БФ «Розвиток Громади», завдяки партнерам та благодійникам, відкрили уже 4-ту кімнату відпочинку у дитячій лікарні, що на вул. Орлика, а по області їх загалом дев’ять. Тепер відволіктись від хвороби, граючись у різноманітні ігри, можуть маленькі пацієнти Офтальмологічного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Саме позитивні емоції, спілкування та веселощі сприяють швидкому одужанню дітлахів.

Нагадаємо, у межах соціального проекту «Куток Добра», представники ГО «Розвиток Громади» не лише відкривають спеціально обладнанні кімнати відпочинку та розваг у медзакладах Львівщини, а й постійно навідуються туди, аби підтримати малечу, зіграти у різноманітні ігри, а ще подарувати нові забавки, канцтовари та книги. Цього року проект вперше отримав фінансову підтримку з обласного бюджету від департаменту соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації в рамках конкурсу мікропроектів.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до відкриття «Кутка добра», #Творимо_добро_разом!

Додамо, що усі ці спеціалізовані дитячі кімнати відпочинку потребують постійного оновлення асортименту іграшок, книг та канцтоварів. Хто бажає долучитись до проекту та допомогти його реалізовувати звертайтесь за телефоном: +38(068) 492-60-26 (Софія)

фото - Олена Чернінька