Трішки радості для дітей: відвідали "Куток добра" в дитячій лікарні на Орлика

21 липня БФ «Розвиток Громади» спільно з учасницями Центр культурного розвитку «Арт-Мікс»/Miss Lviv Міс Львів Офіційна Сторінка і Благодійний фонд «ВлаТар - Найкраще Дітям» завітали у дві кімнати відпочинку та розваг для дітей у Львівській міській дитячій клінічній лікарні.

Два «Кутки добра», якими користуються маленькі пацієнти Офтальмологічного відділення та 2-го відділення педіатрії, наповнили іграшками і канцтоварами. Окрім цього, пригостили діток солодощами, розважили їх забавами, а також спільно виконали гімн січових стрільців «Ой у лузі червона калина…»

Розваги, спілкування і увага завжди допомагають дітям відволіктися від хвороби і пришвидшити одужання. Тому такі речі зараз особливо потрібні тим маленьким пацієнтам, які постраждали через війну, або просто були змушені покинути свої домівки, і проходять лікування у дитячій лікарні, що на вул. Орлика.

Дякуємо усім, хто допомагає нам приносити радість у дитячі серця. Особлива подяка українським захисникам за таку можливість.

#ТворимоДоброРазом #РазомДоПеремоги

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду», з 2016 року почала відкривати та наповнювати іграшками, книгами, канцтоварами та різноманітним дитячим приладдям спеціальні кімнати - «Кутки Добра», де маленькі пацієнти разом із батьками можуть побавитись та відволіктись від лікування. На Львівщині відкрито 9 Кутків Добра».

Більше фото у нас на сторінці у Facebook.