Другий «Куток добра» вже на порозі відкриття

Вчора діти разом з активісти громадської організації «Розвиток Громади» розмальовували та складали пазли у Львівській міській дитячій клінічній лікарні.

Незабаром «Розвиток Громади» відкриє другий «Кутка добра»  у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика 4.

 
  • Проект «Куток добра»  створений для того, щоб зробити перебування дітей в лікарні якомога комфортнішим. Ця кімната дозволить їм трішки розважитись після неприємних процедур. Також щотижня ми намагаємось влаштовувати цікаве дозвілля та ігри для малечі, - коментує Світлана Оверко, активістка громадської організації, яка допомагає реалізовувати проект.
Діти були у захваті від такого дозвілля  та не хотіли відпускати активістів. Складання мозаїки стало для них дуже цікавою забавкою.
  • Мені в лікарні дуже скучно лежати. Я так втішилась, коли мене покликали в ігрову кімнату. Шкода, що час так скоро пролетів і ми мусили закінчувати. Я вже чекаю наступного тижня, - поділилась Марічка
Нагадаємо, що «Розвиток Громади» вже відкрив перший «Куток добра» у Чорнобильській лікарні.
Інші «Кутки добра» ще потрібно доукомплектовувати, а також проводити із дітками майстер-класи та розвиваючі ігри. Закликаємо меценатів, спонсорів , спеціалістів по роботі з дітьми та усіх небайдужих долучатися до проекту.