«Розвиток Громади» відкрила сьомий «Куток добра» на Львівщині

Активісти «Розвитку Громади», 22 червня урочисто відкрили у Львові  ще один «Куток добра» за підтримки програми «Активні Громадяни» від Британської Ради. Новенька ігрова кімната з’ явилась у нефрологічному відділенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні.Урочисто, з перерізанням стрічки, з повітряними кульками та із веселими ведучими дуетом «ВлаТар» - так відбулось відкриття новенької ігрової кімнати для дітей. Активісти переконані, що позитивні емоції, які дітлахи отримують на заняттях в «Кутку добра», щирий сміх - це також частина лікування.

Діти, які проходять курси лікування відчувають певний стрес, емоційне виснаження. «Кутки добра» - це справді дуже потрібна річ у дитячих лікарнях, адже саме тут діти можуть розслабитись, відпочити, поспілкуватись і запам’ятати своє перебування у лікарні не таким негативним, - завідувачка відділенням нефрології Львівської міської дитячої клінічної лікарні Марта Секунда.
 Це вже сьомий  «Куток добра», створений у рамках однойменного соціального проекту. Минулого року  ГО «Розвиток Громади» відкрили дві ігрові кімнати у інших відділеннях Львівської міської дитячої клінічної лікарні, у дитячому відділенні Новояворівської лікарні і у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

«Куток Добра» - це особливе місце у лікарні. Ми розмальовуємо стіни  веселими      малюнками, підбираємо меблі та іграшки так, щоб вони    сподобалися дітям. А ще ми    врахували пропозиції батьків, аби ця  ігрова зона використовувалась під навчальні і  розвиваючі заняття,      була багатофункціональною та безпечною, - прокоментувала    голова  ГО «Розвиток Громади» Марія Вагіла.Незабаром активісти Брюховицького осередку відкриють ще одну ігрову кімнату в офтальмологічному відділенні обласної лікарні "Охматдит»  в Брюховичах.