Свято краси для жінок з інвалідністю провели у Тернополі

«Жіночність без границь» розширила свої межі. 4 вересня активісти ГО «Розвиток Громади» провели свято для жінок з особливими потребами у Тернополі. 

Після надзвичайного успіху від проведення «Жіночності без границь» у Львові, громадські активісти взялися реалізовувати проект і в інших куточках  країни.  Першим містом, яке перейняло естафету став Тернопіль. 

Привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, а також показати суспільству, що жінки з інвалідністю, є також чарівними та граційними – саме з  такою метою зародився проект «Жіночність без границь». Для учасниць організовується безкоштовна  фотосесія, якій передує похід в салон краси та підбір вечірніх суконь. Співорганізаторами свята краси у Тернополі стали Мирослава Денисюк, власниця салону-краси "Міра", Ірина Базилевська, директор Фонду соціального захисту інвалідів, та учасники ГО «Файне місто». Також зголосилося чимало інших партнерів та фотографів, які допомогли у проведенні свята на високому рівні. 

У проекті взяли участь шестеро жінок,  четверо із них прикуті до інвалідного візка, а двоє можуть рухатися на милицях. Серед учасниць проекту і титулована «Міс Україна на візку» Олена Різник, яка здобула нагороду 1998 році. Декого з красунь приїхали підтримати їхні рідні та близькі, в тому числі другі половинки. Особливо вразила присутність тернопільського фотографа Павла Древницького, який також живе з інвалідністю та переміщається на візку. Перевтілені красуні з ефектними зачісками, макіяжем та вбранням, випромінювали радість та позитив. Свято вдалося на славу. Цього дня вирували надзвичайно позитивні емоції, якими збагатились не лише  учасниці, але й організатори. Вже 8 вересня "Жіночність без границь" відбудеться у Вінниці.

«Творити добро дуже просто! Особливо, коли тобі Бог посилає таких чудових, неймовірно талановитих, чарівних людей. Тернопіль, Ви, МЕГА круті, тепер мені зрозуміла відома фраза "Файне місто Тернопіль")) 
Завдяки Вашим великим серцям, позитивній енергії, безмежній любові, проект "Жіночність без границь" набуває ще більше обертів і нового дихання. Щиро дякую, Вам, низький уклін за таку гарну організацію свята. А мої милі активісти ГО "Розвиток Громади", дякую за те, що Ви є... Поїхали у Вінницю!», - поділилися враженнями на своїй сторінці в соцмережах одна із організаторів проекту, активістка ГО «Розвиток Громади» Роксолана Токарська.Організатори проекту висловлюють подяку учасницям свята, та тим, хто долучився до його проведення, а саме, фотографам Сергію Гісу, Юрію Хмуричу, Надії Лещишин, Уляні Штуник, Павлу Древницькому, Андрію Шкварко (фотостудія "Автограф"), відеооператору Олексію Гуштику, салону краси «Міра», Мирославі Денисюк, бару "Шинок", магазину-салону "Тайна", таксі 549, творчій майстерні "Crafters", ГО "Файне місто", Аліні Дзюбі, директору Фонду соціального захисту інвалідів Ірині Базилевській.