Учасниці проекту «Жіночність без границь» відвідали модний показ

Активісти ГО «Розвиток Громади» допомогли дівчатам з особливими потребами потрапити на модний показ від LVIV FASHION WEEK.

В рамках соціального проекту «Жіночність без границь»  31 жовтня під час шістнадцятого Lviv Fashion Week у приміщенні Львівського летовища імені  Данила Галицького особливі дівчата відвідали показ колекції, яку створила модний польський дизайнер Alicja Czarniecka.


Захоплені від дійства дівчата поділились враженнями:

«Це було щось неймовірне, дивитись показ по телевізору і бути поруч з подіумом дві великі різниці. Це було справжнє свято, дуже дякую активістам «Розвитку Громади» що створили нам його»,- розповіла Вікторія Кустрьо.

«Показ був дивовижний, дуже цікаві та неординарні вбрання. Отримала масу задоволення та позитивних емоцій. Дякую»,- поділилась учасниця проекту Ірина Царук.


«Жіночність без границь» - благодійний, соціальний проект громадської організації «Розвиток Громади», метою якого є зруйнувати стереотипи в суспільстві і показати, що дівчина в інвалідному візку - це не вирок, а просто більш тонкий аромат жіночності, який потрібно правильно розпізнати і розкрити. 

Вперше в Україні для жінок з порушеннями опорно-рухового апарату створюють справжнє свято краси. Зачіски та макіяж від найкращих майстрів, вибір розкішної сукні, і найголовніше - професійна фотосесія дозволили дівчатам відчути себе більш розкутими та впевненими.