Свято краси та жіночності під патронатом ГО «Розвиток Громади» подарували одеським дівчатам

«Жіночність без границь» продовжує дарувати красу українським жінкам. Цього разу соціальний проект провели в Одесі.

5 листопада активісти ГО «Розвиток Громади» спільно з учасниками спортивного клубу «Легіон» відвідали південну Пальміру аби влаштувати свято жіночності тамтешнім дівчатам з особливими потребами


День стартував у приміщенні вищого професійного училища сфери послуг, де учасницям зробили макіяж та зачіски. Через  дві години «чаклувань» студенток закладу, майбутніх перукарів та візажистів, під керівництвом викладача Бреус Людмили Василівни перевтілені красуні були готові до професійної фотосесії в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

Велична атмосфера театру дозволила жінкам стати більш розкутими  та відчути себе справжніми королевами краси, а майстри фотографії, імениті одеські фотографи, передали цю неймовірну красу на світлинах.


Родзинкою свята став одяг, в якому фотографувались дівчата. Учасниці самі запропонували організувати фотосесію в національному. Вишиванки та намисто від львівської компанії «Piccolo» дівчатам подарував меценат Владислав  Бурда.


Від приємної  втоми дівчата відпочивали у колоритному ресторані «Хуторок коло моря», де для них організували святковий обід а також консультант компанії «Mary kay» Вікторія Гладир провела майстер-клас «Краса жіночності», окрім того представниця компанії «Faberlic» Анжеліка Югай надала учасницям унікальні подарунки, а компанія «Ваш сад» подарувала дівчатам чарівні орхідеї.

Чудовим завершенням дня стала шоу-вистава «Подаруй любов» від дельфінарію «Немо», де жінки змогли «поспілкуватись» з  тваринами.

- Завдання цього проекту — донести до людей, що ми — красиві завжди. Жінка залишається жінкою незважаючи на труднощі долі. Суспільство має більш толерантно і доброзичливо ставитися до таких людей, намагатися завжди допомогти, адже вони мають значно більше запитів до життя не з власної волі, - зазначила Голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Роксолана Токарська.

- З кожним разом нам все легше і приємніше організовувати такі свята для дівчат. Люди самі хочуть допомагати, лиш дізнавшись про проект одразу долучаються, безкоштовно надаючи свої послуги, приміщення, розваги та іншу допомогу,- поділилась координатор проекту Юлія Глова.


Висловлюємо глибоку вдячність всім, хто долучився до такої благородної  та потрібної справи.
  • Співорганізаторам Олені Олійник та Ірині Чоковій за те, що допомогли зробити це свято незабутнім;
  • Директору театру Опери та Балету Надії Бабич за сприяння у проведенні фотосесії та наданий колоритний одяг для учасниць;
  • Директору ресторану «Хуторок коло моря» Валерії Кузьміній за святковий обід та розваги для дівчат;
  • Меценату Владиславу Бурді за подарунки та транспорт;
  • Директору компанії «Ваш сад» Ігорю Голубіву за подаровані чарівні квіти;
  • Компаніям «Mary kay» та «Faberlic» за майстер-клас та подарунки
  • Компанії «Piccolo» за підбір дивовижних вишиванок та подарунки;
  • Дельфінарію «Немо» за казкове шоу
  • Колективу професійного училища сфери послуг за прекрасні образи дівчат
  • Фотографам: Наталії Карпенко, Анжеліці Надії, Юрію Литвиненку, Олександру Глазнєву, Майї Білоконь, Ользі Корченкіній які закарбували приємні спогади та неймовірні образи учасниць на світлинах, а також місцевим ЗМІ за те, що оперативно та об’єктивно висвітлили цю подію.