День краси для жінок з особливими потребами влаштували у Львові

26 серпня учасники ГО «Розвиток Громади» організували дівчатам з особливими потребами День краси у рамках проекту «Жіночність без границь».

Жінка завжди прекрасна, ніжна і чарівна. Кожна представниця прекрасної половини хоче відчувати себе красивою та доглянутою. Маленькі ритуали краси подарували активісти ГО для семи учасниць проекту «Жіночність без границь».

Ще з самого ранку дівчатам дарували гарний настрій стильним мейк-апом. Оля Токаренко, професійний візажист, створила  красуням незабутній образ. У перукарні «Модна лінія» жінкам зробили стильні зачіски,  які підкреслили їхню жіночність та красу. Правду кажуть, що жінка, яка почуває себе красивою, «світиться» зсередини. І справді, очі учасниць сяяли від захоплення. 
  • Допомагати людям і робити їм радість - дуже класно. Сьогодні провели фешн-дей і фотосесію для дівчат з особливими потребами. Я наочно побачила, що візок - не перепона для щастя. Ці жінки – прекрасні. Вони аж світяться зсередини. І ще пишаюся нашою командою, яка попрацювала злагоджено і плідно, -  поділилася враженнями Оксана Маруняк, голова ГО «Розвиток Громади».
Далі жінки одягнулися в елегантні сукні від салону «Актуель».  Учасниці проекту виглядали чарівно в новому одязі, тож власниця магазину зробила їм презент  та подарувала жінкам вбрання. Натхненні новим образом,  дівчата вільно та розкуто відчували себе на фото сесії у Стрийському парку. Професійні фото робили Надія Собчук та Олена Чернінька та Юлія Луців.

 
 

Результати вражають, чи не так?

День краси завершився у ресторані «Деліс».  Заклад подарував жінкам смачну вечерю. У затишній та комфортній атмосфері учасниці ділились приємними враженнями. Без сумніву, цей день запам’ятається кожній  і вже точно принесе панянкам нові знайомства та друзів.

 

 «Сьогодні був прекрасний день. Я відчула себе справжньою красунею. Дякую усім людям, які долучилися до організації такого чудового дня.  Ви зробили мене щасливою» , - розповіла одна із учасниць проекту.


Нагадаємо, соціальний проект «Жіночність без границь»  успішно діє ще з липня минулого року. За цей час учасники ГО організували Дні краси не лише у Львові, а й в Тернополі, Івано-Франківську, Одесі та інших містах України.
Тепер організатори хочуть розширити проект: допомагати особливим жінкам із навчанням та працевлаштуванням, втілювати їхні мрії, як політ на повітряній кулі, наприклад, а також допомогти їм як майбутнім матерям.