Вінничани в захваті від проекту "Жіночність без границь"

В рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи активісти «Розвитку Громади» організували свято для жінок на інвалідних візках.

У вівторок, 8 вересня, мешканкам міста Вінниця, які пересуваються у візках влаштували незабутній день краси та жіночності. Соціальний проект у Вінниці вдалося реалізувати з ініціативи ГО «Розвиток Громади» за підтримки місцевих громадських організацій «Рада Вінниччини» та «Гармонія».

Активісти громадської організації вкотре довели, що кожна жінка чарівна й особлива. Вони прагнуть привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, а також показати суспільству, що жінки з інвалідністю, є не просто чарівними та граційними, а сильні духом та зі справжніми мріями.

У вівторок, 8 вересня у Вінниці жінкам, які пересуваються на візках, допомогли підкреслити їх жіночність. Особливий день розпочався у салоні одягу «Монако», де дівчата обрали собі вишукані вбрання й вирушили до салону краси аби довершити образ. Варто додати, що наприкінці свята цей одяг їм подарували. Цього ніхто не очікував. Перевтілені красуні з ефектними зачісками, макіяжем та вбранням, випромінювали радість та позитив. Закарбувати на світлинах цю красу та впевненість вирішили на професійній фотосесії у Центральному міському парку Вінниці. Після успішного фотосету наймолодшим учасницям пообіцяли  надати можливість взяти участь у Fashion Week у Вінниці.У другій половині дня учасницям влаштували обід у ресторані готелю "Churchill-inn" та  зробили чудові подарунки – квіти, авторське печиво, одяг та аксесуари від Андре Тана, а також запрошення на зустріч із Владою Литовченко. А також несподівано оголосили, що весь святковий одяг від сьогодні їхній назавжди.  Захід завершився у міському жіночому бізнес-клубі «Новація», де красуні на візках вразили успішних леді своїми історіями з життя, витримкою, енергією та високими моральними цінностями. Для жінок прочитали лекцію школи - "Леді - Босс".  Також бізнес-спільнота подарувала учасницям проекту сертифікат на семінар «Створення бізнесу від А до Я».Варто зазначити, що у Вінниці в рамках Всеукраїнського проекту «Жіночність без границь» Голова громадської організації «Рада Вінниччини» та представники ГО «Розвиток громади» підписали меморандум про співпрацю.