Проект «Жіночність без границь» втілив мрію візочниці Каріни

19 жовтня активісти ГО «Розвиток Громади» організували дівчині, яка пересувається на візку, День краси. Після цього панянці передали кошти від партнерів БФ "Розвиток Громади", які відгукнулися і зібрали гроші для поїздки дівчини в Австрію на чемпіонат світу з карате.
 
Візочниця Каріна Айрапетян – постійна учасниця соціальних проектів ГО «Розвиток Громади». Дівчина завжди бере участь у проекті «Жіночнісь без границь», за яким жінкам з особливими потребами влаштовують б’юті-сеанси у салоні краси, а також фотосесію і смачну вечерю в ресторані. Крім цього Каріна проявляє свій художній хист у рамках проекту «Такі різні – такі рівні», де люди із особливим потребами пишуть картини, щоб за виручені з продажу гроші встановити пандуси у місті.

Цього разу учасники ГО «Розвиток Громади» подарували візочниці особливий день у провідному салоні краси Львова. Професійні майстри студії Юрія Гупайла, яка вже вкотре долучається до здійснення проектів ГО, подарували дівчині гарний настрій та новий  образ. Стрижка, малювання, укладка – і Каріна сіяє по-новому. Новий свіжий вигляд завжди позитивно впливає на жіноче самопочуття. Тож тепер юна панянка, заряджена емоційно, буде підкоряти нові вершини у своєму житті.

А щодо цього у дівчини грандіозні плани. Каріна Айрапетян 23 жовтня здійснить свою мрію потрапити на чемпіонат світу з карате, який відбудеться в Австрії. Спортивний карате клуб "Арей"  в останню мить таки знайшов кошти  на перебування в Австрії і організаційний внесок для дівчини, а гроші партнерів БФ  будуть необхідним додатком до поїздки. 

Дякуємо усім, хто зміг долучитися до цієї благородної справи, а саме: Олені Магеровській, Наталії Головатій, Романові Шуптарю та письменниці Ніка Нікалео, яка передала гроші від продажу власних книжок.Особлива подяка відомому фотографу Олені Черніньці за серію фотосесій з Каріною та іншими дівчатами для соціальної реклами.

Я безмежно вдячна «Розвитку Громади» за такий шанс. Я мріяла поїхати на чемпіонат з карате в Австрію і завдяки вам моя мрія здійсниться. А ще у цьому новому образі мені дуже комфортно. Відчуваю себе справжньою красунею, - ділиться враженнями учасниця проекту Каріна Айрапетян


Нагадаємо, проект "Жіночність без границь" нещодавно здійснив мрію візочниці з Херсона, яка прагнула побувати у Львові.