«Жіночність без границь» пройшла ще й у Новояворівську

Надзвичайно успішний проект ГО «Розвиток Громади» захопив своїм позитивом і увагою жінок в інвалідних візках і в невеликому містечку.

Хоча неповносправних, готових взяти участь у проекті там виявилося не так і багато, але свято краси та жіночності відбувалося як і завжди неспішно, красиво та вельми душевно. День почався у салоні краси «Модерн», де жінкам зробили вечірній мейк-ап та модні зачіски.Діана красива і, справді, по-королівськи стримана та впевнена у собі жінка, працює вчителькою біології у середній школі. Ми проїжджали повз, і усі дітлахи зі шкільного подвір’я наввипередки віталися з нею. Очевидь, люблять свою вчительку, яка вісім років поспіль кожного дня добиралася самотужки на візку вісім кілометрів зранку і стільки ж ввечері!

Катерина – екстремалка, навіть, зараз не маючи можливості ходити, може заввиграшки прогнатися на квадроциклі. Щаслива жінка і мати – незважаючи ні на що! 

- Мені дуже подобається, - сказала Ірина, одна із учасниць проекту. У неї волосся густе і довге, з нею майстер працює найбільше часу. – Я вже давно мріяла про такий красивий вигляд. Дякую людям, що придумали цей проект, вже навіть за це.

Іра працює у дитячому магазині, але навчається на психолога і вже шукає собі роботу за фахом. Хоч, зізнається, що у Новояворівську це здійснити не так уже й легко.


До участі в проекті були залучені не лише місцевий осередок ГО «Розвиток Громади», але й активісти з центрального офісу, які привезли з собою письменницю, герой одного з романів якої теж потрапив в інвалідне крісло. 

Коли усі прощалися ввечері у ресторані «Феєрія», де нас гостинно приймали після змістовно проведеного дня, усі були втомлені багатогодинним спілкуванням, але вельми натхненні на майбутнє. Діана вдягнула байкерські металізовані рукавички, що в усіх дух перервало. А ще подумалося: багатьом належало б повчитися у цих жінок оптимізму, напористості та впевненості у собі.

Ніка Нікалео журналістка, письменниця