Житомир – сьоме місто, в якому ГО «Розвиток Громади» організовує свято краси

12 листопада семеро дівчат з особливими можливостями відчули себе справжніми красунями завдяки спільним зусиллям ГО «Розвиток Громади» та житомирської – «Я-мама!».

Метою проекту «Жіночність без границь» є зруйнувати стереотипи і показати, що жінка в інвалідному візку - це не вирок, а просто більш тонкий аромат жіночності, який потрібно правильно розпізнати і розкрити. Вони потребують всеосяжної уваги і розуміння того, що  красиві, елегантні, прекрасні та граціозні.

Для жінок, які відчувають певну обмеженість в суспільстві, маючи вади здоров’я, кожен день стає рутинним, сірим, в чотирьох стінах, схожим на попередній. Вони рідко виходять на люди та не тішать себе салонами краси. ГО «Розвиток Громади» та житомирська – «Я-мама!» вирішили внести свої корективи в плани  дівчат та влаштували для них насичений жіночністю день.

Семеро професійних візажистів та перукарів створили дівчатам образи справжніх неземних красунь, а майстерні житомирські фотографи влаштували колоритну фотосесію в українському стилі. Також задоволені красуні  отримали багато подарунків та майстер-клас від представника «Mary Kay».Підтримати чудовий настрій та задовольнити усі бажання учасниць взялися і житомирські ресторатори. Так, колектив ресторану «Корчма» не лише запропонував для проведення фотосесії інтер’єр свого закладу, але й організував прекрасним україночкам теплі і дружні посиденьки.

В кінці дня чарівники Львівської майстерні шоколаду здійснили потаємні дитячі мрії учасниць. Красуні не лише навчалися створювати власні шоколадні шедеври, але й мали можливість продегустувати багато різновидів солодощів.

Неперевершене свято, задоволені дівчата, позитивні емоції і щастя на обличчях красунь – саме те, що хочеться бачити щодня, а не лише у вибрані дати.

Проект «Жіночність без границь» вже зробив трішки щасливішими дівчат з семи міст: Львів, Новояворівськ, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль,  Одеса та Житомир.