Волонтери привітали зі святом Миколая близько 1000 дітлахів Львівщини у 2019 році (фото, відео)

Традиційно до новорічно-різдвяних свят Громадська організація «Розвиток Громади» перетворюється на справжню резиденцію Св. Миколая. Наші активісти цьогоріч, за сприяння однойменного благодійного фонду та небайдужих людей, допомогли Чудотворцю привітати зі святом подарунками близько тисячі дітлахів з усієї Львівщини, серед яких: діти із малозабезпечених сімей, малеча з інвалідністю, діти-сироти та діти загиблих Героїв України. Для цього, окрім доброго серця, знадобилось більше місяця планувань, підготовки та стільки ж важкої, але приємної щоденної праці. Спершу наші помічники святого завітали до кожної дитини та допомогли написати листи із бажаними презентами та речами першої необхідності, які ми передали небайдужим людям. А згодом, щодня Ми отримували десятки і сотні різноманітних подарунків, що у своїх листах замовила дітвора. В результаті кожен кабінет, кожен коридор у нас був заповнений дитячими іграшками, смаколиками, одягом та іншими цінними подарунками. Втім головне завдання, як завжди, не безмежна кількість дорогих і громіздких презентів, а подарувати малечі тепло, гарний настрій на цілий рік та розуміння того, що свято обов’язково прийде до кожного хто був чемним та старанним! Тому подарунки їм вручав особисто Чудотворець)

Фантастично приємний марафон роздачі подарунків розпочався у п’ятницю, 13 грудня. Першими свої презенти від Миколая отримали 85-ть вихованці Роздільського інтернату для хлопчиків

У понеділок, 16 грудня, Св. Миколай попрямував до дівчат із Буківського інтернату. Передали кожній з 92-х вихованок саме ті подарунки, які вони писали у своїх листах.


Наступного дня, 17 грудня, разом із Чудотворцем Ми відвідали дитячий будинок №1, що по вул. Таджицькій. Привітали діток та подарували їм 40 подарункових наборів з іграшок та смаколиків.

У цей же день помічники разом Чудотворцем завітали до НРЦ «Св. Миколая», що у Брюховичах, аби привітати зі святом Миколая більше ста вихованців цього закладу подарунками та солодким частуванням.

А ще 17 грудня, Чудотворець завітав до ДНЗ №15, що у м. Стрий, та у Бориславську школу-інтернат.

У переддень Св. Миколая, 18 грудня, Ми спільно з Чудотворцем побували у Будинку дитини №1 (Малютка). Привітали близько 70-ти малюків цінними подарунками, іграшками та речами першої необхідності.

А ще цього дня Чудотворець попрямував дарувати подарунки, тепло та святковий настрій 30-м дітлахам із багатодітних та малозабезпечених сімей.

У день Св. Миколая свої подарунки, які писали у свої листах, отримали більше тридцяти дітей батьки яких героїчно відали на війні життя за Україну та сорок діток чиї батьки є учасниками російсько-української війни.

Наступного дня, 20 грудня, разом із Миколаєм Ми відвідали вихованців інтернату "Оранта", що у Дрогобичі. Привітали діток та подарували іграшки й солодке частування, які вони замовили у своїх листах до Чудотворця.

Також традиційно разом із Св. Миколаєм з Kavalier Boutique Hotel ми навідали «Кутки добра» та передали подарунки маленьким пацієнта дитячої лікарні, що по вул. Орлика.

Крайня цього року, проте точно не остання, локація, яку навідав Св. Миколай – Лаврівський інтернат. У четвер, 26 грудня, разом із Чудотворцем передали подарунки для п’ятнадцяти вихованців цього закладу.

Однак, на цьому свято та чудеса не завершуються, адже помічники Чудотворця – активісти ГО «Розвиток Громади», наші друзі та партнери невпинно і надалі турбуватимуться про усіх, хто потребуватиме допомоги, підтримки та поради. Висловлюємо велику і щиру подяку усіх, хто долучався до збору подарунків та організації дитячих свят. Щороку небайдужих стає все більше. Дякуємо друзі, що Ви є. Усім нам спільно вдалось створити маленьке диво, що прийшло до потребуючих діток Львівщини і в їх серцях залишиться ще надовго! Творимо добро разом!