​Найкращий подарунок до Миколая – життя!

До Благодійного фонду «Розвиток Громади» звернулась мати маленької Віки Флорчук, якій вже у 6-річному віці поставили страшний діагноз – «Ембріональна рабдіосаркома лівого стегна» (стадія 4, група 2). Жінка із народження сама виховує дівчинку та, на жаль, коли у сім’ю прийшло лихо, самостійно оплачувати дороговартісне лікування дитини не змогла.
 

«Донечку Віку виховую самотужки. Не звикла скаржитись, а давати собі раду з усім сама. Однак, коли донці поставили діагноз у 2015р. в Хмельницькому онкодиспансері (де і проходить усе наше лікування), було дуже важко морально, фізично та фінансово. Кожна хіміотерапія обходиться практично у 30 тис грн, а в нас їх аж 7! І це вже вдруге, всього через півтора роки стався рецидив! Віка життєрадісна та чуйна дитина, яка дуже мріє вирости здоровою на радість своїй матусі. Наближаються новорічно-різдвянні свята та день Св. Миколая і кожна дитинка просить різні іграшки та солодощі. Моя маленька донька просить лише одне – бути просто здоровою! Благаю кожного небайдужого, маму і татка, допомогти врятувати мою маленьку Віку!», -  розповідає мати дівчинки Олеся.

 
Для одужання Віці необхідно два рази на місяць приймати по три ампули "Топотекан". Вартість одного препарату, наразі, становить 3 тис грн та ціна у будь-який момент може зрости. Сім’ї Флорчук залишилось зібрати для повного курсу лікування ЩЕ 64 ТИС ГРН!
 
Реквізити для допомоги:  Рахунок – 2600130922401, ЄДРПОУ – 39479117, МФО – 305749, призначення платежу: «на лікування Флорчук Вікторії».
#Творимо_добро_разом!