Резиденція святого Миколая в ГО «Розвиток Громади»

Цьогоріч громадська організація «Розвиток Громади» перетворилась на справжню резиденцію Св. Миколая. Наші активісти допомогли Чудотворцю привітати подарунками близько сімсот дітей Львівщини, які цього найбільше потребували. А це більше місяця підготовки та стільки ж тяжкої, але приємної щоденної праці. Спершу  наші помічники святого завітали до кожної дитини та допомогли написати листи із бажаними презентами та речами першої необхідності.  А згодом завдяки небайдужим людям ми щодня отримували та усією дружньою командою носили у наш офіс на четвертий поверх десятки різноманітних подарунків, що у своїх листах замовила дітвора. В результаті кожен кабінет, кожен коридор у нас був заповнений дитячими іграшками, смаколиками, одягом та іншими цінними подарунками.  Втім головне завдання, яке ми ставили перед собою, було не зібрати безмежну кількість презентів, а подарувати малечі тепло та розуміння того, що свято обов’язково прийде до кожного хто був чемним та старанним протягом року!
 Першими, на початку грудня, Чудотворець привітав вихованці НРЦ ім. св. Миколай. Активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» зводили дітвору у резиденцію Миколая, що 1 грудня відкрилась у Kavalier Boutique Hotel. Окрім цікавого дозвілля з екскурсією будиночком святого, частуванням смаколиків на діток також чекали й цінні подарунки від Миколая та його помічника – ельфа. А згодом кожен охочий міг поспілкуватись з Чудотворцем та отримати корисні поради. А наприкінці свята малечу розважали ще й театралізованим дійством принц з принцесою.
 


А вже 4 грудня учасники ГО «Розвиток Громади» спільно із працівниками Kavalier Boutique Hotel завітали в НРЦ "Оберіг" та привітали маленьких вихованців презентами. Дітям з особливими потребами Чудотворець передав близько ста різноманітних подарунків та море позитиву та святкового настрою!
 


Також до дня Св. Миколая в межах соціального проекту "Майстер на годину" малозабезпечені пенсіонери з інвалідністю I-ї та II-ї груп отримали річну підписку на газету «Ратуша». Усі ці літні люди у 2017 році скористалися фаховою допомогою безкоштовного майстра для дрібного ремонту в своєму помешканні.Згодом, 11 грудня, Чудотворець разом із звичними помічниками - ГО_Розвиток_Громади та працівниками Kavalier Boutique Hotel завітав у «Кутки добра» в Брюховицькій лікарні, та на Орлика, аби передати діткам презенти та побажання якомога швидшого одужання!
 


Наступного дня, 12 грудня, Святий Миколай відправився до дітлахів із малозабезпечених сімей Брюхович. Активістами ГО «Розвиток Громади» допомогли Чудотворець особисто передав кожній чемній дитині цінний подарунок та привітав із прийдешніми святами. Окрім цього в ресторані Buon Gusto - Бон Густо малеча отримала ще й майстер-класи з приготування піци та святкових еклерів, які кожен прикрасив собі до вподоби.
 


А вже 13 грудня Св. Миколай з помічниками вперше помандрував Львівщиною. Вони відвідали НРЦ ім.. Св. Миколая, що в Брюховичах. Для вихованців закладу наші активісти підготував цілу шоу-програму. Спершу малеча переглянула святкову виставу, під час якої разом з ангеликом і казковим героєм - «щенячий патруль» вони прикрасили ялинку. А по завершенню вечора Чудотворець передав кожній чемній дитині подарунок, який вони замовили у своїх листах до нього.
 


Також цього дня нам вдалось зліпити 100 кг вареників на передову, аби привітати наших захисників з Днем св.. Миколая. За більш ніж 8 годин невпинної праці активісти ГО «Розвиток Громади», ГО "Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих", небайдужі люди та вчителі заповнили 20-ть п’ятикілограмових відер варениками. Окрім цього вдалось зібрати чимало закруток, ковбас, смальцю та сала. І все це 14 грудня відправилось в зону АТО.
 


А в неділю, 17 грудня, ми завітали у Львівський дитячий будинок №1, що на вул.Таджицькій, аби кожній дитині передати саме ті подарунки, які вони напередодні замовили у своїх листах до святого. А окрасою вечора стала святкова вистава дуету-аніматорів «ВлаТар».
 


А на передодні Дня св. Миколай, 18 грудня, Чудотворець завітав до найменших. Разом із активістами ГО «Розвиток Громади» він передав презенти дітлахам з Львівського будинку дитини №1, де перебувають немовлята віком від 0 до 3 років. Окрім подарунків з іграшками, на потреби, малеча отримала ще й смаколики, одяг, побутову хімію та памперси.
 


Через день, 20 грудня, Святий Миколай та його помічники продовжили мандрувати Львівщиною. На цей раз активісти ГО «Розвиток Громади» підготували цінні подарунки та безліч позитивного настрою для усіх чемних вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату, Сколівської школи-інтернату та дітлахів із малозабезпечених сімей Стрия.
 А 21 грудня Чудотворець завітав до Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2. 
Ніші учасники разом із БФ "Розвиток Громади підготували для Миколая подарунки, що були адресовані особисто кожній дитині.Також цього дня Чудотворець не забув привітати і діток із малозабезпечених сімей Львова. У ТЦ "Роксолана" він зі своїми звичними помічниками, учасниками ГО "Розвиток Громади", привітав хлопчиків та дівчаток різноманітними подарунками, а також смаколиками від торгового центру.
 


А наступного дня свої подарунки отримали чемні діти загиблих Героїв АТО. Для кожного з них ми підготували особливий подарунок:  солодощі та книжки Василя Шкляра «Троща», які підписали ветерани російсько-української війни з ГО «УСУ АТО». Вони за сприяння БФ «Розвиток Громади» разом із Стрийським та Дністерським ринком доєднались до нас та стали помічниками святого організувавши акцію зі збору коштів, які скерували дітям на подарунки.Окрім цього увесь цей час до нас приходило безліч листів до св.. Миколая з різних куточків Львівщини і кожен вражав по своєму. Відтак лише у м. Старий Самбір ми відправили від Чудотворця 10 подарунків дітям із малозабезпечених сімей.
 


Однак, на цьому свято та чудеса не завершуються, адже помічники Чудотворця – активісти ГО «Розвиток Громади» невпинно і надалі турбуватимуться про усіх, хто потребуватиме допомоги, підтримки та поради.
 
Ми висловлюємо велику і щиру подяку усіх, хто долучався до збору подарунків та організації дитячих свят. Адже усім нам спільно вдалось створити маленьке чудо, що прийшло до потребуючих діток Львівщини і в їх серцях залишиться ще надовго!