Звіт про діяльність Громадської організації «Розвиток Громади» у 2019 році

Діяльність представників Громадської організації «Розвиток Громади» у 2019 році була зосереджена в кількох напрямах. Перше, це волонтерська діяльність і реалізація соціальних проектів. Друге – робота учасників Громадської організації у консультативно-дорадчих групах і Громадських радах при органах влади. Третє – правозахисна діяльність спрямована на захист прав і законних інтересів мешканців Львова та області.

У 2019 році Громадська організація продовжувала реалізовувати сталі проекти, водночас цей рік став стартовим у нових напрацюваннях у соціальній сфері обумовлена змінами потреб потребуючих осіб.

Фестиваль Вишиванки. Традиційно свято до Міжнародного дня вишиванки збирає декілька тисяч шанувальників української традиції. Четвертий фестиваль національного вбрання, організований ГО «Розвиток Громади» у 2019 році розпочався 14 травня з прикрашання дерев на проспекті Свободи і продовжився 16 травня заходами на площі перед Оперним театром. Безліч майстер-класів, мистецька програма, виступи відомих гуртів, благодійна вечірка, шкільний конкурс, фотовиставка і багато інших локацій запрошували львів’ян та гостей міста пізнати більше про нашу культуру і історію. Третій рік поспіль цей проект отримує фінансову підтримку з обласного бюджету, як переможець конкурсу мікропроектів громадських організацій від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

«Кутки добра». За весь час існування проекту представники ГО «Розвиток Громади» облаштували дев’ять спеціально обладнаних ігрових і навчальних кімнат у дитячих лікарнях області. У 2019 році завдяки партнерству меценатів, благодійників і органів влади ми змогли відкрити 19 вересня 4-ту кімнату відпочинку у дитячій лікарні, що на вул. Орлика в офтальмологічному відділенні.

Допомога від департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА на функціонування «Кутків Добра» дозволила постійно навідуватись до маленьких пацієнтів, організовувати розважальні і розвиваючі заходи для пришвидшення одужання. Власне, почали рік із поповнення запасу іграшок, книг і встановлення інформаційних довідок про правила перебування у «Кутку Добра» .

13 березня за підтримки БФ «Розвиток Громади», передали у Куток Добра що у Львівській міській дитячій лікарні п’ять різнокольорових дитячих крісел. За кілька тижнів 27березня, представники нашої організації заагітували учасниць конкурсу «Міс Львів» провідали маленьких пацієнтів алергологічного відділення, 2-го та 3-го відділень педіатрії у дитячій лікарні, що по вул. П. Орлика. Наступного місяця найбільше часу провели в Дитячому офтальмологічному відділенні КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «Охмадит» (смт.Брюховичі), куди завезли нові іграшки, розвиваючі ігри, взяли на ремонт або заміну окремі меблі та організовували розважальні програми для маленьких пацієнтів. У травні для покращення умов лікування опіків у дітей ми допомогли в облаштуванні інгаляторної кімнати у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. І звичайно ж в кінці року усі «Кутки Добра» відвідав Святий Миколай з подарунками, розвагами і солодощами.

Наприкінці вересня «Європейська асамблея жінок-депутаток» відзначила Дипломом ініціативу «Куток добра», як одну із кращих у 2019 році . Церемонія нагородження відбулась у приміщенні Верховної Ради України в рамках Другого Всеукраїнського конкурсу «Кращі жіночі ініціативи, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад».

І в кінці року 19 грудня, у Відділення патології н/н МДКЛ було передано аспіратор медичний від Аудиторської компанії ЗУАК та необхідні для цього апарату фільтри від нашої Громадської організації.

«Подарунок Дитині Героя» . У межах соціального проекту Подарунок_дитині_Героя активісти ГО «Розвиток Громади» щомісяця вітають дітей, батьки яких героїчно загинули захищаючи нас від окупанта, з днем народження та передають їм цінні подарунки. Вже третій рік поспіль проект реалізовується за підтримки обласної програми Молодь Львівщини від відділу молодіжної політики Львівської ОДА.

Окрім вручення подарунків до дня народження і постійної комунікації з родинами загиблих воїнів, куратори проекту Вікторія Родич і Софія Щаслива опікуються дозвіллям і навчанням дітей. Так, вже з перших днів 2019 року, 9 січня, ми організували для наймолодшеньких кіноперегляд у Планета Кіно різдвяно-новорічного мультфільму Ґрінч. 7 лютого здійснили похід на ковзанку у Кінг_Крос. У День Успіння Пресвятої Богородиці учасники ГО «Розвиток Громади» організували для родин загиблих воїнів російсько-української війни поїздку в Крехівський монастир. Мами з діточками відвідали службу Божу, Святе Джерело та славнозвісні монастирські печери. На завершення для всіх влаштували у добрих традиціях родинного тепла святковий пікнік зі смачними частуваннями та забавами на свіжому повітрі для малюків.

19 березня представники нашої організації організували чергову повчальну екскурсію для школярів, серед яких діти учасників війни. Двадцять вісім дітей із СЗШ №66 «зазирнули» за лаштунки регіонального телеканалу Перший_Західний.

Влітку наша організація долучилась до організації літнього табору для дітей - «Школа блогерства», 31 липня організували для діток Героїв російсько-української війни поїздку до дельфінарію «Оскар» (м.Трускавець), а в серпні за партнерства з Lviv Film Center організували похід у кінотеатр і похід до басейну.

Крім того, 19 грудня наші волонтери разом із Миколаєм організували свято для усіх діток учасників проекту.

«Шафа Добра». Спільний з мережею магазинів «Ашан» проект, який започатковано у 2018 році, з метою допомоги і збору необхідних продуктів харчування малозабезпеченим сім’ям. 7 червня Громадська організація «Розвиток Громади» за підтримки однойменного благодійного фонду відкрили другу постійно діючу Шафу_добра у гіпермаркеті «АШАН», що у Сокільниках, а 20 червня третю у гіпермаркеті що на проспекті Чорновола. Цей благодійний проект щотижня допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Спеціально обладнані ємкості з надписом «Шафа добра» тепер у всіх магазинах Ашан і кожен може долучитись до проекту, залишивши продукти за якими в подальшому приходять люди які опинились в скрутних життєвих обставинах.

У серпні куратори «Шафи Добра» від Ашану і нашої організації вирішили допомогти хворим людям, які перебувають на стаціонарному лікуванні, оскільки державне фінансування не покриває витрат на їх утримання і відвідуючи Центр надання стаціонарної психологічної допомоги що у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері (вул. О. Басараб, 2) передали продукти харчування від благодійного проекту для пацієнтів закладу.

Також, в результаті співпраці з мережею магазинів «Ашан» народилася ідея допомогти дівчатам Буківського будинку-інтернату. Наша організація підготувала грантовий проект створення молочної ферми у комунальному закладі і подала прохання на Фундацію Ашан для молоді. Після спільного з представниками Ашану візиту у Буківський інтернат, онлайн захисту проекту і подачі необхідних документів в кінці 2019 року ми отримали звістку про виділення 3 578,00 євро і підтримку проекту, який буде реалізовано у 2020 році.

«Майстер на годину». Багаторічний проект Громадської організації «Розвиток громади», який реалізовується за кошти меценатів, незмінним куратором проекту Тетяною Захарчук. Щомісячно майстер допомагає одиноким пенсіонерам та інвалідам I-II груп у домашньому дрібному ремонті і щомісячно ми публікуємо звіт про роботу, яка для цієї категорії людей є безцінною. Попри те, що подібні послуги для одиноких літніх людей надають соціальні працівники, майстер на годину постійно має замовлення, а куратор проекту має відповіді на всі запитання які хвилюють одиноких львів’ян.

«Рекреаційні ігри». У 2019 році традиційні Рекреаційні Ігри зібрали понад 30-ть учасників із різних куточків Львівщини. 22 листопада 2019 року у ТРК Victoria Gardens вчетверте спільно з ГО «Українська спілка учасників АТО» ми провели спортивно-розважальний захід «Крок до Олімпу» для людей з інвалідністю на візках. Надзвичайно потрібний проект, учасники якого просять проводити такі заходи якнайчастіше у 2019 році вперше отримав фінансову підтримку з обласного бюджету через конкурс мікропроектів громадських організацій від департаменту соціального захисту Львівської ОДА і вперше залучив декілька сотень людей без інвалідності: звичайних відвідувачів торгово-розважального центру і людей які прийшли спеціально для участі в командній грі MindGame Lviv. Фотоальбом

«Інтелектуальні ігри» - проект, який об’єднує шахові турніри організовані ГО «Розвиток Громади» у спілці з шаховими федераціями і організаціями учасників російсько-української війни. У 2019 році традиційні шахові баталії пам’яті новітніх Героїв України відбулися 3 березня банкетному залі готелю Sonata Hotel & Restaurant. ІV-го щорічний шаховий турнір «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО» зібрав близько 150 учасників з різних куточків України.

22-23 червня за участі ГО «Розвиток Громади» у Львові відбувся шаховий турнір «Кубок Лева». У програмі турніру, окрім основних змагань, пройшли цікаві естафети для дітей, сеанс одночасної гри з чемпіонкою світу Оленою Короткою. Приємно, що участь взяли гості з Польщі, Куби, Гани, Камеруну.

20 липня 2019 року до Міжнародного дня шахів спільно з Президентом федерації шашок Львівщини Іваном Ільницьким ми організували шахову естафету та сеанс одночасної гри серед спортсменів з вадами слуху з Адріаном Михальчишиним Adrian Mihalcisin (Міжнародний гросмейстер з шахів, голова тренерської комісії FIDE - International Chess Federation) і Олександром Сулипою Oleksander Sulypa (головний тренер чоловічої збірної України з шахів)

«Родинне дозвілля для людей інтернат них закладів». Опіка над людьми, які перебувають в комунальних закладах міста і області потребує найбільше уваги, адже попри наявність державного фінансування діти, люди з інвалідністю і літні люди потребують в першу чергу родинного затишку і трохи розваг. Від початку року представники Громадської організації здійснювали поїздки за підтримки меценатів і благодійного фонду, в подальшому ми вдруге отримали фінансову підтримку відділу сімейної політики департаменту соціального захисту Львівської ОДА, що дозволило забезпечити в повному обсязі вихованців інтернатів засобами гігієни і щоразу привозити смаколики та розваги. Так, 5 лютого ми вперше відвідали пацієнтів паліативного відділення КНП Журавнівська міська лікарня, що у Жидачівському районі.

В рамках проекту ми також здійснюємо мрії. До дня Св. Валентина представники ГО «Розвиток Громади» організували другу зустріч закоханої пари на інвалідних візках. Таня і Андрій є вихованцями Новороздільського і Буківського інтернатів, познайомились в соціальних мережах, а зустрілися завдяки зусиллям наших представників. 14 лютого, закохану пару чекав романтичний обід в ресторані «Maestro», поїздка у «Чудо-поїзді», вечеря у ресторані «Crazy Town» відвідини у благодійної установи «Дім самостійного життя» і подарунки від колективу Стрийського ринку. 15 лютого, пара відвідала реабілітаційний центр «Джерело», де разом із іншими людьми з інвалідністю грали в інтерактивні ігри. Перед виїздом до дому пообідали у ресторані «Оазис». Наступна зустріч романтичної пари відбулась 11 червня, до дня народження Тані, коли на неї та її закоханого Андрія чекав романтичний пікнік на березі озера у м. Розділ

17 квітня представники ГО «Розвиток Громади» вкотре відвідали вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для хлопчиків (КЗ ЛОР "Роздільський дитячий будинок - інтернат"). 19 квітня, наш сонячний десант відправився у Підбуж до літніх жителів геріатричного пансіонату. Окрім розваг привезли матеріальну допомогу, а саме - продукти, медикаменти, одяг та засоби особистої гігієни. 24 травня, вкотре побували у хоспісі і вдруге відвідали пацієнтів паліативного відділення Журавнівської міської лікарні.

У літній період ми організували для малечі із будинку на Таджицькій екскурсію в «Державний природознавчий музей НАН України». Дітлахи отримали багато позитивних вражень від перегляду виставки «Мандрівка в минуле» з волохатими носорогами, доісторичними мамонтами і помешканнями первісної людини. Для старшої групи вихованців сиротинця, що по вул. Таджицькій, 23 підготували зустріч із українською письменницею Юлія Чернінька. 18 липня ми вирішили влаштувати малюкам із Дитячого будинку №1 ще одне літнє свято. Екскурсія до Ведмежий Притулок Домажир була насиченою та пізнавальною.

З 5 серпня і впродовж двох тижнів у НРЦ Св. Миколая, що у Брюховичах, третій рік ГО «Розвиток Громади» організовує дозвілля для для дітей з інвалідністю оздоровчого інклюзивного тренінгового табору - «Планета мрій». Його мета – реабілітація та розвиток малечі шкільного віку з особливими потребами. Фото 6

В Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая наші волонтери за підтримки меценатів встановили теплицю в якій 7 листопада разом з вихованцями посадили на зиму часник. В подальшому ми плануємо навчити вихованців самостійно доглядати за теплицею, що дозволить завжди мати до столу свіжу зелень.

2 листопада 2017 року ГО «Розвиток Громади» спільно з Glory_Cafe урочисто відкрили кімнату для навчання шахів у Львівському дитячому будинку №1. Для цього у приміщенні було замінено вікна на пластикові, а також, завдяки партнерам, встановлено нові жалюзі, ігрові столи та різноманітне шахове приладдя. А ще кімнату максимально утеплено, аби дітлахам було комфортно навчатись шахам та розвиватись. З цих пір у Львівський дитячий будинок 1 функціонує безкоштовний гурток шахів «Фігурка» для вихованців закладу. Інтелектуальній грі дітлахів навчає професійний гросмейстер Лев Цибуляк. За цей час десятки юних шахістів успішно опановували усі стадії гри. Завдяки постійній підтримці Glory_Cafe шаховий гурток успішно функціонував весь 2019 рік

Представники ГО «Розвиток Громади» заагітували ресторан Crazy Town (фото 2) долучитись до доброї справи. Вихованці Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая намалювали картини від продажу яких планували придбати упряж та сідла для коней, аби якісно проводити іпотерапію. Картини «Підкова на щастя», виставлені у ресторані з листопада 2019 року стали гарною нагодою допомогти дітям з інвалідністю.

«Резиденція Святого Миколая». Традиційно до новорічно-різдвяних свят офіс ГО «Розвиток Громади» перетворюється на справжню резиденцію Св. Миколая. У 2019 році наші волонтери привітали зі святом Миколая близько 1000 дітлахів Львівщини. Помічники Святого Миколая починають працювали задовго до свят: спочатку пишуть з вихованцями інтернатних закладів, дітками учасників АТО і багатодітних сімей листи, роздають меценатам і благодійникам і лише в грудні організовують поїздки з подарунками. Так, 13 грудня, ми відвідали вихованців Роздільського інтернату для хлопчиків; 16 грудня Св.Миколай приїхав до вихованок Буківського інтернату для особливих дівчат; 17 грудня - дитячий будинок №1, що на Таджицькій і НРЦ Святого Миколая, що у Брюховичах. На наступному тижні відбулась поїздка у дитячий навчальний заклад №15 інтернатного типу «Сиротинець» у м.Стрий та Бориславську санаторну школу-інтернат; 18 грудня - Будинок дитини №1. 19 грудня наші волонтери разом із Миколаєм завітали до багатодітних родин Сенів, Скутер, Федько і Стельмащук. 20 грудня, разом із Миколаєм ми відвідали вихованців інтернату «Оранта», що у Дрогобичі, а 26 грудня - вихованців інтернату в селі Лаврів. Також Святий Миколай побував на святі для дітей учасників АТО, «Кутках Добра» і будинках для літніх людей.

Наші Добрі справи. Здебільшого кожного разу, коли до нашої Громадської організації звертаються по допомогу ми робимо завжди йдемо назустріч. Також, учасники організації долучаються до проектів інших організацій. Так, 2019 рік почався всеукраїнської акції Ланцюг Милосердя. У переддень Дня Соборності України ми долучились до проекту, який передбачає одночасну здачу крові у десяти обласних центрах України для онкохворих дітей та об’єднання сходу та заходу, півдня та півночі для цієї благородної цілі.

У лютому учасники ГО «Розвиток Громади» взяли участь у тижні соціальних проектів Українського католицького університету #Твори_впливай_змінюй! Захід відбувався у межах щорічної інтеграційної сесії для студентів. 1 лютого, до нашого офісу завітала група студентів для ознайомлення з роботою та обговорення можливих спільних соціальних проектів. А вже 9 лютого, представник ГО «Розвиток Громади» був ментором на #Хакатон, у межах якого студенти працювали над соціальними проблемами організацій.

22 березня 2019 року Громадська організація «Розвиток Громади» традиційно зібрали партнерів, донорів та меценатів на «День_благодійника», аби прозвітувати та підбити підсумки соціальної та благодійної діяльності за минулий рік.

Напередодні Великодніх свят 5 квітня ГО «Розвиток Громади» вже вдруге провели толоку у Стрийському парку. На прибирання території прийшов увесь наш дружний колектив, а також небайдужі містяни, які радо відгукнулись на заклик. А вже на наступний день 6 квітня ми долучились до акції Молодіжної ради профспілок Львівщини і брали участь у спортивно-соціальному дійстві до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

14 квітня, біля Військового храму Стрітення Господнього волонтери та мистці Львова організували на підтримку українських полонених Хресну дорогу «Повертайся, брате!». Координатор соціальних проектів ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк не зміг залишитись осторонь, створивши тематичне полотно «Волноваха», присвячене боротьбі українського народу впродовж 2013-2018 років, вкотре нагадуючи суспільству про недавні та теперішні драматичні події в українській історії.

26 вересня спільно з партнерськими патріотичними організаціями ми стали співзасновниками Клубу молоді ім. Короля Данила. Це довгостроковий формат співпраці суспільно-культурних організацій, які поставили за мету виховання національно-свідомої та перспективної молоді, а також це майданчик для пропагування здорового способу життя, активного дозвілля та постійного інтелектуального самовдосконалення. Започатковано заняття у гуртку «Основи автосправи», «Англійська мова» та «Лабораторія сучасних технологій».

29 вересня 2019 року біля Військовий храм Стрітення Господнього спільно з друзями ми організували День пам’яті патріота України, учасника бойових дій, громадського діяча та волонтера Ігоря Коцюруби. Відбулися меморіальні заходи із молитвою та хвилиною мовчання, після чого на пам’ятнику «Воїнам, які віддали своє життя за Україну» було встановлено та освячено меморіальну табличку присвячену Ігорю Коцюрубі, як ініціатору встановлення пам’ятного Хреста. Згодом розпочався волейбольний турнір, який стане щорічним, пам’яті Ігоря Коцюруби. Участь у змаганнях взяли вісім команд. Переможця визначали за кубковою системою. У першому турнірі тріумфатором стала команда ГО «Правий сектор Львівщини». Фотоальбом.

У 2019 році ГО «Розвиток Громади» виступила партнером події «Люди року 2019». Переможців ми визначали за допомогою друзів та колег по соціальній діяльності і відкритого голосування у соціальних мережах. 11 жовтня в урочистій атмосфері відзнаки «Соціальний проект року» - «Ангели надії» отримали Марія Петришин Maria Petryshyn, Ярина Капітан Yaryna Kapitan і Левко Скоп Levko Skop. В благодійному мистецько-соціальному проекті з малювання ангелів на гонті брали участь відомі і успішні жінки, журналісти, лікарі, депутати. Від продажу гонт з аукціонів було закуплено спортивно-реабілітаційне спорядження до центру реабілітації учасників АТО «Фенікс», оптика на схід, здійснена допомога онкохворій дружині військовополоненого Кириченко Олекси, проводиться підтримка жіночого хабу на Кульпарківській, 95 та ін.  У номінації «Щире серце» відзнаку отримав учень 6-го класу Львівської української приватної гімназії Артур Гера Artur Gera, який віддав на лікування онкохворої дівчинки 2500,00 грн., зароблені влітку на здійснення своєї мрії - кільцевої професійної лампи для відеозйомки. У день вручення відзнаки хлопцеві виповнилось 12 років, весь зал співав Артурові «Многая літа», а донор з Бельгії на прохання Благодійного фонду «Розвиток Громади» вручив хлопцеві омріяний подарунок.

І традиційно учасниці ГО «Розвиток Громади» опікуються військовими на передовій. Аби хлопцям передати часточку родинного тепла і домашнього затишку ми в кінці року організовуємо ліплення вареників,які хлопці отримують на Святвечір.

Містобудування і інфраструктура. Представники ГО «Розвиток Громади» впродовж усього 2019 року активно долучались до вирішення найболючіших проблем львів’ян. Питання містобудування, громадського транспорту, ремонту доріг – це питання якості життя містян, розвитку, добробуту і надання гарантованих соціальних послуг. Тому наші представники завжди піднімали проблеми які потребують нагального вирішення. Почався рік з театралізованої акції ГО Розвиток Громади, який демонстрував якість весняного ремонту доріг міськими комунальними службами. Відео-ролик про те, як чиновники самотужки латають ями на дорогах змусив міську владу переглянути якість і кошторис ямкового ремонту доріг, а флешмоб з ходіння по болоті організований 7 березня під міською радою пришвидшив цей процес. Так нашими активістами було створено  #Штаб_спасіння_Львова, який доносив до міських чиновників та депутатів усі нагальні проблеми мешканців.

У 2019 році представники нашої організації надалі моніторили усі питання містобудування у Львові. Процедура внесення змін до детальних планів територій рішенням виконкому завжди викликала сумнів щодо законності, тому були скеровані запити в ДАБІ України і в мінрегіонбуду щодо роз’яснень. Відтак, така ситуація дуже схвилювала міських чиновників і 76 начебто законних детальних планів територій які передбачають зміну зонування територій, затверджених виконкомом ЛМР починаючи з 2014 року, винесли на розгляд депутатам. Аналіз розроблення містобудівної документації показав, що процедура затвердження є закритою і утаємниченою, містобудівна рада, яка мала б захищати інтереси львів’ян лобіює інтереси забудовників. У зв’язку із цим представник ГО «Розвиток Громади», голова громадської ради при ДАБІ України у Львівській області та заступник голови громадської ради при Управлінні архітектури та урбаністики ЛМР Володимир Беньо щоразу відкрито вказував на порушення, конфлікт інтересів, відсутність будівництва інфраструктурних і соціальних об’єктів і відкрите нехтування думки громади.

Так, 17 травня петиція щодо необхідності корегування Генплану м. Львова зареєстрована ГО «Розвиток Громади» отримала необхідні 500 голосів і пройшла схвалення на громадських слуханнях. У травні Володимир Беньо у складі ініціативної групи виступив на сесії ЛМР з вимогою звіту посадовців щодо незаконного і безоплатного виділення комунальної землі, зокрема 10 соток по вул. Карпинця.

Впродовж цілого року наші представники спільно з громадою відвідували громадські слухання, надавали роз’яснення щодо проектів містобудівної документації, відстоювали з мешканцями і депутатами сквери, парки, стадіони і право львів’ян на прибудинкову територію.

Наші представники, мешканці Рясного, Назар Лисяк ще на початку року активно зайнялися транспортним питанням у цьому мікрорайоні. Відтак, вдалось відновити 49 маршрут Рясне – Приміський вокзал.

Представники нашої організації констатували факт, що без запровадження електронного квитка, економічного обґрунтування і обстеження пасажиропотоку з 2014 року чиновники Львівської міської ради загалом підняли вартість проїзду у громадському транспорті на 250%. І хоча ще у 2017 році представники ГО «Розвиток Громади», які були представлені у Громадській раді при управління транспорту ініціювали обстеження пасажиропотоку у Львові, навіть домоглися рішення виконкому і звертались до міського голови щодо виділення коштів на проведення незалежного вивчення пасажиропотоку. Ініціативу підтримали депутати, однак неминучість викриття реальних доходів перевізників і страх перед оголошенням справжньої кількості пільговиків не дали провести процедуру якою користають найбільші міста України для надання належних послуг з перевезення пасажирів.

Третій рік поспіль Громадську раду при Львівській ОДА яка є найчисельнішою в України очолює представник ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш. У звітному році 21 травня після формування нового складу Громадської ради він знову був обраний головою. У 2019 році Громадська рада мала неабиякі здобутки в напрямку співпраці і об’єднання зусиль різних інститутів громадянського суспільства для вирішення проблем в області. Серед найуспішніших - проведення Форуму Громадських рад Львівщини, підписання меморандуму про співпрацю, постійні відкриті консультації з громадськістю та публічне обговорення важливих проблем розвитку області.