Волонтери привітали зі святом Миколая близько 800 дітлахів Львівщини (фото, відео)!

Традиційно до новорічно-різдвяних свят Громадська організація «Розвиток Громади»  перетворюється на справжню резиденцію Св. Миколая. Наші активісти цьогоріч, за сприяння  однойменного благодійного фонду, допомогли Чудотворцю привітати зі святом подарунками близько вісімсот дітлахів з усієї Львівщини, серед яких: діти із малозабезпечених сімей, малеча з інвалідністю, діти-сироти та діти загиблих Героїв України. Для цього, окрім доброго серця, знадобилось більше місяця планувань, підготовки та стільки ж важкої, але приємної щоденної праці. Спершу  наші помічники святого завітали до кожної дитини та допомогли написати листи із бажаними презентами та речами першої необхідності, які ми передали небайдужим людям. А згодом, щодня, ми отримували та усією дружньою командою носили у наш офіс на четвертий поверх десятки і сотні різноманітних подарунків, що у своїх листах замовила дітвора. В результаті кожен кабінет, кожен коридор у нас був заповнений дитячими іграшками, смаколиками, одягом та іншими цінними подарунками.  Втім головне завдання, як завжди, не безмежна кількість дорогих і громіздких презентів, а подарувати малечі тепло, гарний настрій на цілий рік та розуміння того, що свято обов’язково прийде до кожного хто був чемним та старанним! 

Фантастично приємний 5-ти денний марафон роздачі подарунків розпочався у понеділок 17 грудня. Першими свої презенти від Миколая отримали маленькі вихованці Лаврівського дитячого будинку-інтернату «Рідний дім». В знак вдячності за подарунки діти розповіли Чудотворцю та його помічникам віршики!

У цей же день Помічники Чудотворця з ГО "Розвиток Громади" спільно із Св. Миколаєм з Kavalier Boutique Hotel та отцем Іваном Гаратом завітали до Кутків добра у дитячій лікарні "на Орлика".

У вівторок, 18 грудня, Св. Миколай попрямував у Миколаївський район до дітлахів з Роздільського дитячого будинку-інтернату.

У День Святого Миколая, 19 грудня, Чудотворець мав найбільше роботи. Спершу Чудотворець з помічниками завітав до вихованців інтернату «Оранта», що у м. Дрогобич.Згодом навідав та передав іменні подарунки малечі з Бориславської санітарної школи-інтернату.

А ще у Будинку воїна у Львові помічники Чудотворця привітали зі святом дітей загиблих Героїв України

У четвер, 20 грудня, Миколай з помічниками мали також чимало приємної роботи. Подарунки отримали вихованці НРЦ ім. Св. Миколая, що у смт Брюховичі.

Також приємні подарунок до Миколая отримали діти з Лопатинської школи-інтернату.

А в офісі ГО «Розвиток Громади» тим часом подарунки від помічників Чудотворця отримала малеча із малозабезпечених сімей Львова.

У п’ятий день, 21 грудня, Св. Миколай мав дві зупинки. Спершу вітав маленьких вихованців Львівського будинку дитини №1

А ще Чудотворець попрямував дарувати подарунки, тепло на святковий настрій дітям з Буківського дитячого будинку-інтернату.

Окрім цього, до свята Миколая наш представник і помічник Чудотворця Андрій Федуняк допоміг ДНЗ №179 (вул.Чукаріна, що на Сихові) облаштувати ігрову кімнату групи «Дзвіночок» - власноруч розписав стіни казковими героями із дитячих мультфільмів.

Приємним також став сюрприз від дітлахів зі США. Завдяки Благодійній організації "Благодійний фонд Український дім", отримали більше 20-ти окремо спакованих подарунки з Америки. Усі «святкові пакуночки» передали діти із Каліфорнії. Маленькі помічники Миколая з-за океану особисто складали презенти та прикріпили до кожного зворушливий лист з побажаннями.

Однак, на цьому свято та чудеса не завершуються, адже помічники Чудотворця – активісти ГО «Розвиток Громади» невпинно і надалі турбуватимуться про усіх, хто потребуватиме допомоги, підтримки та поради. Висловлюємо велику і щиру подяку усіх, хто долучався до збору подарунків та організації дитячих свят. Усім нам спільно вдалось створити маленьке чудо, що прийшло до потребуючих діток Львівщини і в їх серцях залишиться ще надовго! Творимо добро разом!