Св. Миколай відвідав дітей з Йосиповицького ДНЗ "Вишенька"

Традиційно до новорічно-різдвяних свят ГО і БФ "Розвиток Громади" перетворюється на справжню резиденцію Чудотворця. У межах марафону святого Миколая, наші активісти (Андрій Ярославович, Вікторія Яценко) разом з представниками Ашану привітали зі святом і передали подарунки дошкільнятам з дитячого будинку-інтернату "Йосиповицький дошкільний навчальний заклад "Вишенька".

Юні вихованці отримали солодощі, фрукти, пряники, різноманітні іграшки, памперси, а головне увагу та віру у дива. Діти із Йосиповицького ДНЗ "Вишенька" перебувають на цілодобовому утриманні, оскільки в їхніх сім'ях склались складні життєві обставини. Тішимося, що розпалили тепло у їх серцях та подарували трішки турботи

Зараз, під час повномасштабного вторгнення окупантів, усі зусилля йдуть на потреби ЗСУ, але маленькі хлопці та дівчата зі шкіл-інтернатів, НРЦ і багатодітних сімей Львівщини окірм перемоги чекають й на диво. Вони старанно проводять рік, бо знають св. Миколай усе бачить і винагородить за їх старання. Тому дуже дякуємо усім, хто допомагає.

________________

Задонатити у наш БФ можна ТУТ.