Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Тернополі відкрили інтерактивний музей ветеранів АТО | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Тернополі відкрили інтерактивний музей ветеранів АТО

22 січня в українському домі «Перемога» у Тернополі відбулося відкриття інтерактивного музею ветеранів АТО.


 Ідея створення такого музею належить ГО «Об’єднання бойових побратимів». Відкриття відбулося за сприяння Тернопільської міської ради та за підтримки Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади». Експозиція складається зі зброї, амуніції, оберегів, дитячих малюнків тощо. Але центральним елементом музею будуть люди, які пройшли війну та особисто можуть про це розповісти.


Музей є лише частиною більшого задуму - розбудови Реабілітаційного Центру для ветеранів АТО. До сьогоднішнього дня воякам бракує місця де би вони могли отримати комплексний та спеціалізований набір необхідних реабілітаційних послуг. Як показує міжнародний досвід, учасники бойових дій потребують тривалого та всебічного догляду та уваги психологів, тренерів, духовних наставників.


Учасники Тернопільського осередку ГО брали активну участь у відкритті музею: це і правова допомога у розробці та реєстрації музею, це і інформаційна підтримка, це і координаційна робота з головами спільнот учасників бойових дій, а також пошук спонсорів.


Активісти і надалі надаватимуть інформаційну підтримку музею та здійснюватимуть пошук та залучення експонатів до музею.
.