Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Тернополі активісти створювали перехожим святковий настрій | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Тернополі активісти створювали перехожим святковий настрій

У свято Водохреща активісти Тернопільського осередку ГО "Розвиток Громади" та вихованцi Петриківського дитячого будинку-інтернату продовжували  вiтати мiстян з рiздвяними святами. Люди завітали з гучною колядою та власноручно спеченими пирогами до Тернопільської обласної ради та Торгово-розважального центру "Подоляни".

                                  


Водохреща – останнє свято новорічно-різдвяного циклу. Щоб люди відчули святкову атмосферу ще у цей день, учасники ГО дарували перехожим святковий настрій, пригощали пирогами та співали колядки.

Основним завданням акції було створення гарного настрою у містян. У цій справі ми залучили ще й дітей з Петриківського дитячого будинку-інтернату, щоб вони відчули святковий дух і вміли дарувати радість іншим людям, - каже активіст Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади»

Активісти ГО "Розвиток Громади" висловлюють щиру вдячність Голові Тернопільської ОДА Барні Степану Степановичу та керівництву ТРЦ "Подоляни" Чубаку Василю Володимировичу і Чубач Тетяні Леонідівні за щедрість та теплий прийом.