Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти Тернопільського осередку «Розвиток Громади» купили телевізор для Петриківського дитячого будинку-інтернату | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти Тернопільського осередку «Розвиток Громади» купили телевізор для Петриківського дитячого будинку-інтернату

Різдвяні свята стали нагодою для активістів Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади» від душі поколядувати з підопічними Петриківського дитячого будинку-інтернату.

 Дітки позбавлені батьківського тепла і домашнього затишку щиро вірили, що про них в ці дні не забудуть. Маленькі колядники своїми виступами протягом двох тижнів дарували любов, хвилини радості та хороший настрій працівникам Тернопільської міської ради, Обласної державної адміністрації, гостям й адміністрації торгово-розважального центру «Подоляни», які, в свою чергу, віддячили щедрими винагородами для здійснення дитячих мрій.

Завдяки благодійникам та допомозі небайдужих тернополян, активісти громадської організації за зібрані кошти придбали для вихованців дитбудинку сучасний телевізор. Подарунок урізноманітнить дозвілля діточок. Тепер малюки зможуть переглядати свої улюблені мультики та телепередачі. Щирі емоції радості говорять самі за себе – свято вдалося.

Ці усмішки – подяка за кожний прояв уваги з боку дорослих.
Активісти вдячні всім, хто взяв участь в акції та підтримав ініціативу..