Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Проект «Жіночність без границь» втілив мрії красунь у Тернополі | Громадська Організація — Розвиток Громади

Проект «Жіночність без границь» втілив мрії красунь у Тернополі

Громадівці у Тернополі здійснили проект «Жіночність без границь» для вихованок Петриківського дитячого будинку-інтернату. Юні дівчатка перевтілились за допомогою красивих суконь, мейк-апу та стильних зачісок  і відчули себе справжніми красунями. Панянки отримали подарунки від партнерів ГО.

В черговий раз організаторами втілення мрій юних вихованок Петриківського дитячого будинку-інтернату стали активісти Тернопільського осередку громадської організації “Розвиток Громади». На жаль, світ так влаштований, що багато дітей позбавлені сімейного затишку й батьківської любові, і тільки можуть мріяти побути принцесами, мати красиву сукню і побувати на балу. Саме для них й було організовано казку. 

             

Дівчатка вперше в житті відвідали салон краси, де кращі перукарі створили їм чудові зачіски й прекрасний макіяж, а завершили створення образу підбором суконь. Яскраве перевтілення викликало масу позитивних емоцій. Після цього,  в фотостудії "Комора зайця" відбулась фотосесія, яка дозволить залишити ці спогади у світлинах на все життя.

               

Черговою дозою задоволення й позитиву продовжився святковий день в піцерії "Папероні" торгово-розважального комплексу «Подоляни», де після пригощання смачною піцою, всім учасницям заходу подарували косметичні набори від Зимницького Юрія та ексклюзивні подарунки з солодощів, створені студентами Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму. А щоб казка не закінчувалось, магазин "ШаFа" презентував дівчатам на вибір красиві сукні.

                

Всі події заходу відзняли  майстри фотозйомки: Олег Ткачук, Олександр Стоніг, Ірина Кланца.

Попри складні ситуації життя повинне продовжуватись і наповнюватись моментами позитиву, вірою в краще майбутнє і ми всі можемо "організувати казку", стати феями й чарівниками для дітей, що потребують уваги суспільства. Варто лише спробувати!, - коментує Тетяна, представниця Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади»