Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Справжніми леді відчули себе дівчата з Петриківського дитячого будинку-інтернату | Громадська Організація — Розвиток Громади

Справжніми леді відчули себе дівчата з Петриківського дитячого будинку-інтернату

Активісти Тернопільського осередку громадської організації «Розвиток Громади» знову  організували втілення мрій вихованок Петриківського дитячого будинку-інтернату.
 

Дівчатка в рамках проекту «Жіночність без границь» вперше в житті відвідали салон краси, де кращі перукарі та візажисти створили їм чудові зачіски й прекрасний макіяж. Святковий образ дівчат довершили сукнями. Після яскравого перевтілення, що викликало масу позитивних емоцій, у фотостудії "Комора зайця" відбулась фотосесія, яка дозволить залишити ці спогади у світлинах на все життя. Дозою задоволення й позитиву продовжився святковий день в піцерії "Папероні" торгово-розважального комплексу «Подоляни», де після пригощання смачною піцою, всім учасницям заходу подарували косметичні набори та парфуми від Турчина Станіслава та ексклюзивні подарунки зі солодощів, створені студентами Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму. А щоб казка не закінчувалось, магазин "ШаFа" презентував дівчатам на вибір красиві сукні.

Всі події заходу зазнимкували: Олександром Стоногою, Іриною Клантсою. Слова щирої вдячності висловлюємо усім, хто долучився до втілення проекту "Жіночність без границь" у місті Тернополі.
Нагадаємо, що у Петриківському дитячому будинку-інтернаті виховуються, навчаються та проходять соціальну реабілітацію діти та молодь (жінки) з вадами розвитку віком до 35 років.