Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Новорічна казка для особливих дітей у Тернополі | Громадська Організація — Розвиток Громади

Новорічна казка для особливих дітей у Тернополі

21 січня діточкам з особливими потребами подарували свято «Новорічна казка» в дитячому розважальному центрі «Йогурт» міста Тернопіль. 
 
Дітей привезли з Тернопільського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Розважали і роздавали подарунки діткам аніматори і актори.Акція відбулася за сприяння керівництва центру соціальної реабілітації в особі Тараса Куценка та заступника з виховної роботи Віти Мушій, персоналу центру розваг “Йогурт” та його керівника Олега Карпика.

У святкуванні взяли участь 10 діток. Для кожної дитини були враховані спеціальні заходи безпеки в особі двох інструкторів з реабілітаційного центру, а також з кожною дитиною були батьки.

Сподіваємося започаткувати добру традицію співпраці між державними закладами, що надають підтримку дітям з особливими потребами, громадськими організаціями та комерційними структурами Тернополя, а також згуртувати родини, в яких виховуються особливі дітки, аби в наш непростий час вони відчували підтримку суспільства. 

Свято не відбулося би без участі пана Михайла Безпалька, актора Тернопільського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка та його директора Бориса Даниловича Репки.


 Також хочемо висловити подяку виробнику молочної продукції ПрАТ "Молокія" та його керівнику Ковальчуку Віталію Володимировичу за надані подарунки. Солодощі були надані міською радою Тернополя за сприяння заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюри Леоніда Олексійовича, а також громадською організацією "Об`єднання Бойових Побратимів" та її керівником Катериною Бойко, за що висловлюємо їм окрему подяку.