Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Тернополі провели лекцію щодо ВІЛ/СНІДу | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Тернополі провели лекцію щодо ВІЛ/СНІДу

3 грудня активістка Тернопільського осередку громадської організації «Розвиток Громади» організували вихованцям Петриківського дитячого будинку-інтернату лекцію про  ВІЛ/СНІД. Діти та працівники закладу подивились фільм та отримали інформаційні книги і буклети.

Лекцію проводили активісти ГО спільно з керівником Тернопільського Обласного Відділення Всеукраїнської Мережі ЛЖВ Радчук Мар’яною Борисівною, психологом Наталею та волонтером Євгеном . Пізнавальний фільм про одну з найстрашніших хворіб світу розказав про те, як уникнути захворювання і про те, чим воно загрожує для життя і здоров’я людини.

Також дітки спільно з активісткою ГО «Розвиток Громади» виготовили міжнародний символ боротьби зі СНІДом  - червону стрічку (шматок шовкової стрічки складений особливим чином).

В останнє десятиліття спостерігається суттєве збільшення числа ВІЛ-інфікованих. Розмова про СНІД  необхідна для безпечної поведінки стосовно ВІЛ, а отже, допоможе захистити дитину, коли вона виросте. Дивлячись телевізор, читаючи журнали, спілкуючись із друзями, дитина отримує різну, найчастіше неправдиву інформацію, саме тому ми повинні дати їм правдиву і об’єктивну інформацію, - каже активістка Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади»