Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Акцію «Бульбашки щастя» у Тернополі відклали на невизначений термін через епідемію грипу | Громадська Організація — Розвиток Громади

Акцію «Бульбашки щастя» у Тернополі відклали на невизначений термін через епідемію грипу

16 грудня учасники Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади» запланували провести у Петриківському дитячому будинку. Проте плани активістів зірвала епідемія грипу, що зараз лютує по всій Україні.

Акцію планували провести до Дня Святого Миколая у рамках проекту «Допоможи Ближньому». 90 вихованцям Петриківського обласного комунального дитячого будинку-інтернату активісти хотіли створити чудовий передсвятковий настрій. Проте грип не дозволив їм цього зробити. Інтернат закрили на карантин.

Нам дуже шкода, що не вдалося провести заплановане дійство. Та, звичайно ж, здоровя діток для нас на першому місті. У час, коли грип набирає все більших масштабів по Україні потрібно докладати усіх зусиль, щоб малеча ним не заразилась і ми це розуміємо. Сподіваємось, що цю акцію ми зможемо втілити трошки пізніше, - каже активістка Тернопільського осередку ГО Тетяна   

Акція «Бульбашки щастя» - це свято радощів та веселощів, адже усі діти обожнюють мильні бульки,  а уявіть собі, що ці бульки гігантських розмірів літають по кімнаті, а малеча поспіхом намагається їх зловити. Також за допомогою спеціального обладнання в мильну бульку можна помістити вихованців дитбудинку.    

Нагадаємо, активісти Тернопільського осередку ГО постійно співпрацюють з Петриківьким дитячим будинком. Нещодавно дітям прочитали лекцію про СНІД: як вберегтися і які наслідки хвороби.