Майстер-клас з риболовлі для дітей учасників АТО відбувся незважаючи на погоду

У суботу, 19 травня, близько півсотні дітей, батьки яких захищали наш мир та спокій на передовій, спробували свої сили у ловлі риби. Змістовне дозвілля для юних рибалок, у межах програми «Наставництво для молоді», яку реалізовує ГО «Українська спілка учасників АТО» долучився Львівський клуб активного дозвілля (ЛКАВ).


Ловили трофейного карася діти учасників російсько-української війни у м. Звенигород на місцевому озері «Жуків». Спершу усім розповіли техніку безпеки та правила поведінки на водоймах, а згодом кожен хлопчик та дівчинка обрали собі по спінінгу та разом із «старшими рибалками» розподілились по секціям озера. Для малечі, яка вперше на риболовлі, професійні інструктори та ветерани АТО провели майстер-клас усіх етапів підготовки та ловлі риби. Згодом, звісно, усю пійману рибу відпустили назад у озеро. А замість «ухи» готували та коштували козацький куліш від ГФ «Патріот».


Окрім цього на дітей чекали різноманітні конкурси, танцювальні квести та розважальна програма від Левка Бебешка (Левка Дурка). На завершення юні рибалки отримали подарунки від меценатів та головного спонсора проекту магазину риболовних снастей «Flagman».


Інформативно: У 2018 році ГО «Українська спілка учасників АТО» отримали фінансову підтримку проекту «Програма наставництва для молоді» від відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Програма реалізовуватиметься впродовж року спільно з ГО «Розвиток Громади» та СК «Легіон» і спрямована на організацію змістовного дозвілля для молоді, яка потребує додаткової опіки та передбачає різноманітні сфери інтересів (фотомистецтво, риболовля, театральне мистецтво, спорт, кулінарію та багато інш).
Проект «Рибалка для дітей Героїв» реалізовано Львівським клубом активного дозвілля (ЛКАВ) і ГО «Українська спілка учасників АТО» за фінансової допомоги облдержадміністрації, магазину риболовних снастей «Flagman» та за підтримки ГО «Розвиток Громади» та ГФ «Патріот».