ГО «Розвиток Громади» вкотре привітала дітей загиблих Героїв України з днем народження

У червні, в межах соціального проекту «Подарунок дитині Героя», активісти ГО «Розвиток Громади» привітали сім дітей, батьки яких героїчно загинули захищаючи нас від окупанта, з днем народження та передають їм цінні подарунки. Вже другий рік поспіль проект реалізовується за підтримки обласної програми "Молодь Львівщини" від відділу молодіжної політики Львівської обласної державної адміністрації.
 


У перший літній місяць свої уродини святкують: Марія Свідерська – 6 рочків, батько Іван Свідерський загинув від поранення у березні 2014 року на передовій; Артем Кизило – два рочки, батько Андрій Кизило у січні 17 року віддав життя за Україну під Авдієвкою, Донецької області; Вікторія Луцик – три рочки, тато Леонід Луцик пішов із життя під Лисичанськом, Луганська область у 2014 році; Сніжана Митник – 11 років, батько Анатолій Митник (позивний «Толян») загинув 30 серпня 2014 р. у с. Піски, що на Донеччині; Святослав Поліцуйко – тринадцять років, тато Віктор Поліцуйко загинув від поранення у березні 2015 року у зоні бойових дій на сході держави; Сергій Бродяк – 3 роки, батько Степан Бродяк героїчно покинув цей світ у березні 14 року у с . Цвітні Піски, Луганської області; Владислав Сусяк – чотирнадцять років, тато Роман Сусяк трагічно загинув 20 лютого 2015 р. в ДТП під час ротації свого підрозділу.
 
Щиро вітаємо дітвору та зичимо їм міцного здоров’я та всіляких гараздів. А також вшановуємо вічну пам'ять їх відважних батьків. Герої не вмирають!