Волонтери продовжують щомісяця вітати дітей загиблих Героїв України з днем народження

У межах соціального проекту «Подарунок дитині Героя» представники ГО «Розвиток Громади» щомісяця вітають дітей, батьки яких героїчно загинули у боротьбі за цілісність та незалежність нашої держави, під час російсько-української війни та Революції Гідності, з днем народження та передають їм цінні подарунки.

У січні свої уродини відзначають: Кругліков Олександр, батько – Юрій Кругліков, який героїчно загинув 2 листопада 2014 р. під час виконання бойового завдання у районі с. Половинкине, Луганської області; Юлія Суска, батько - Суский Вадим, який поклав своє життя за Україну 31 серпня 2014 р. внаслідок підриву автомобіля на невизначеному вибуховому пристрої у районі с. Бердянське, Донецької області; Василина Коцюба, батько Герой майдану - Коцюба Віталій, який 20 лютого 2014 у м. Києві загинув від кулі снайпера; Ірина Козодій, тато - Роман Козодій, трагічно загинув у зоні бойових дій; Кирил та Данило Колісники, батько - Колісник Дан, який загинув 26 жовтня 2014 р. під час операції по прориву оточення навколо 32-го блок-посту; Олександра Гаврилюк, батько - Гаврилюк Анатолій героїчно пішов із життя 5 вересня 2014 р. в бою з російським диверсійним підрозділом, у районі с. Цвітні Піски, Луганської області.

Щиро вітаємо малечу та бажаємо їм вдалої долі, міцного здоров’я та лише позитивних емоції у житті! Також кожній дитині Ми передали розвиваючі ігри, книжки та канцтовари. А ще, звісно, вшановуємо вічну пам'ять їх відважних батьків. Герої не вмирають!

Додамо, що вже третій рік поспіль проект реалізовується за підтримки обласної програми "Молодь Львівщини" від відділу молодіжної політики Львівської обласної державної адміністрації.