ГО «Розвиток Громади» привітала у липні п’ятеро дітлахів загиблих Героїв України з днем народження

У межах соціального проекту «Подарунок дитині Героя» активісти ГО «Розвиток громади», за сприяння однойменного благодійного фонду, щомісяця вітають дітей, батьки яких героїчно загинули захищаючи нас від окупанта, з днем народження та передають їм цінні подарунки. Вже другий рік поспіль проект реалізовується за підтримки обласної програми "Молодь Львівщини" від відділу молодіжної політики Львівської обласної державної адміністрації.
 


У липні свої уродини відзначають: Діана Повстюк – 11 років, батько Андрій Повстюк загинув на 19 червня 2014 року на передовій у смт. Ямпіль, Краснолиманський район, Донецької області; Денис Альберт – 12 років, тато Іван Альбертвідав життя за батьківщину у Донецькій обл. у січні 2015-го; Артем Кузьмін – 7 років, батько Любомир Кузьмін трагічно пішов із життя у трвні 2014 року на Донеччині;  Анатолій Коренівський – 12 років, батько Віктор Коренівський загинув 17 лютого 2015 року у м. Дебальцеве, Донецької області; Юля Клим – 11 років, тато Олег Клим героїчно пішов із життя у липні 2014 року у м. Лисичанськ, що на Луганщині.
 
Щиро вітаємо малечу та бажаємо їм вдалої долі, міцного здоров’я та лише позитивних емоції у житті. А також вшановуємо вічну пам'ять їх відважних батьків. Герої не вмирають!