Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Голуби миру» | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Голуби миру»

Сьогодні о 17:00 біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької пройде акція, організована громадською організацією «Розвиток громади» спільно із оргкомітетом конкурсу «Міс Львів».
    
Учасниці конкурсу разом із представниками громадської організації будуть дарувати перехожим власноруч намальовані та вирізані голуби, які є символом миру та надії.Фінальною частиною спільної акції, проведеною в рамках площини громадських ініціатив та проекту «Міс Добре серці» стане збір коштів, на які буде придбано проектор для притулку для дітей, який знаходиться на Левандівці.
    

 «Ми вже давно опікуємось діткам із цього будинку, вирішили подарувати проектор, вважаємо, що це хороша річ для навчального процесу, адже малеча зможе переглядати документальні фільми, робити різноманітні презентації, а також використовувати у розважальних потребах», - розповідає Валерія Никифорець, директор конкурсу «Міс Львів».

     «Громадська організація «Розвиток громади» цього року вперше почала співпрацю із конкурсом краси «Міс Львів». Ми провели спільно багато цікавих заходів, реалізовуємо два великі соціальні проекти, які презентуватимемо 16 червня у Львівській опері. Ми раді підтримувати та допомагати всім, хто потребує, наша платформа соціальних ініціатив розширює свої межі ми відкриті для нових ідей», -  поділилася координатор проекту ГО "Розвиток Громади" Христина Боліновська.


Нагадаємо, що незабаром у Львові відбудеться фінал наймасштабнішого конкурсу краси «Міс Львів-2015». 16 червня о 20:00 за титул найкрасивішої львів’янки змагатимуться 14 вродливих дівчат.