Відкрито черговий "Куток Добра"

       Завдяки узгодженим командним діям активістів фактично з руїн було створено кімнату нового зразка. Вона слугуватиме місцем відпочинку і дозвілля та джерелом натхнення для маленьких пацієнтів офтальмологічного відділення Львівської обласної лікарні "Охматдит" (смт Брюховичі)

       Благодійники щедро наповнили «Куток добра» різноманітними іграшками, розвиваючими іграми та книжками.

       - Кожна така кімната коштує кілька десятків тисяч гривень і своїми силами, нам було б вкрай складно довести до ладу і ремонт, і наповнити її усім необхідним. Тому ми вельми вдячні усім нашим донорам, які вкотре нас підтримали у створенні цього вкрай необхідного затишного куточка у лікарні. Зайвим буде деталізувати як впливає настрій дитини на її одужання, його прискорення. Я просто закликаю долучатися усіх небайдужих батьків до створення цих куточків, які ми і надалі плануємо відкривати у різних дитячих відділеннях лікарень міста і області, - поділилася Голова благодійного фонду, письменниця Ніка Нікалео,  яка подарувала книжки з власної бібліотеки.  


       Художниця Аглая Ногіна з любов’ю розмалювала стіни    дитячої ігрової кімнати яскравими фарбами.  
 
       Від власника ресторану "Маестро" Олега Білого був  переданий в дар надсучасний плазмовий телевізор. На ньому  діти матимуть змогу не лише переглядати мультфільми, а й  використовувати розвичаючі програми  та вправи для корекціі  зору, що набирають все більшої світової популярності.

       Дует «Влатар» влаштував для діточок веселе анімаційне  свято, а Майстерня карамелі провела «смачний» майстер - клас з виготовлення цукерок.

       Такі «Куточки добра» приносять користь дітям та слугують  місцем відпочиноку також і для їхніх батьків.


       - Ми будемо тут бавитись цілими днями. І нам це ніколи не  набридне. Я щасливий, що в нас тепер є ця кімната, - поділився  враженнями семирічний Ромчик, маленький пацієнт  офтальмологічного відділення Львівської обласної лікарні  "Охматдит".
       Усі були вельми задоволені подією. Завідувач  офтальмологічного відділення із вдячністю зауважила, що  особливо «Куточок добра» стане в нагоді у довгі дощові дні і  взимку, коли діти зовсім не мають куди подітися між  процедурами.